סגירת מרפסת חלונות מתקפלים - צל וילון

סגירת מרפסת חלונות מתקפלים

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

אנשים רבים בוחרים לגור בבית עם מרפסת שכן יש משהו במרפסת בבית שמוסיף הרבה, בין אם כאשר היא משמשת מקום בו אפשר לארח חברים או משפחה לארוחה או סתם יושבים עם כוס קפה ורוצים ליהנות מאויר טוב.

אחת הבעיות העיקריות עם מרפסת זה שבתקופת החורף לא ממש נעים לשבת בה והיא הופכת להיות למעשה מאוד לא שימושית.

יחד עם זאת בשנים האחרונות פותחו פתרונות מיוחדים כמו למשל חלונות מתקפלים המאפשרים לסגור מרפסות שונות ולהשמיש אותן ללא תלות במזג האויר.

מהי סגירת מרפסת בעזרת חלונות מתקפלים?

לרוב מרפסות הן אזור בבית שהוא פתוח לפחות בחלקו.

סגירה של המרפסת היא משהו שאפשרי לעשות כאשר אחד הפתרונות המוכרים, היעלים והפשוטים ביותר זה סגירה של אותם כיוונים פתוחים בעזרת חלונות מזכוכית.

החלונות האלו הם למעשה זכוכית מיוחדת שמזכירה דלת אקורדיון שניתן לפתוח ולסגור בהתאם לצורך וכאשר סוגרים את הדלתות כל האזור סגור היטב והופך להיות נעים לישיבה, מה שהופך את המרפסת לשימושית גם כאשר מזג האויר חורפי, קר, סוער ולא נעים.

מה היתרונות של סגירת מרפסת בעזרת חלונות מתקפלים?

סגירה של מרפסת בעזרת חלונות זכוכית מביאה בתוכה המון יתרונות כאשר היתרון המרכזי זה שהמרפסת הופכת לשימושית ללא תלות במזג האויר, זאת אומרת שגם כאשר בחורף יורד גשם וקר ניתן לשבת במרפסת ואפילו להדליק חימום ופשוט ליהנות ממנה.

היתרון העיקרי של חלונות מתקפלים זה שמדובר בסגירה דינמית, זאת אומרת שכאשר מתאים, ניתן לפתוח את הדלתות וכאשר רוצים אפשר לסגור אותן כך שאם למשל מזג האויר נעים ושמשי אפשר להשאיר את הדלתות פתוחות וכאשר מתקרר או כאשר יורד גשם או יש רוח ולא נעים ניתן לסגור את הדלתות ולסגור את המרפסת ויתרון נוסף ומשמעותי זה קלות הניקיון של אותם חלונות שזה משהו חשוב ביותר.

איפה אפשר להתקין חלונות מתקפלים?

משום שסגירת מרפסת זכוכית בעזרת חלונות מתקפלים זה משהו שמותאם אישית, למעשה בכל מרפסת אפשר להתקין את הסגירה הזו.

סגירת מרפסת עם חלונות מתקפלים היא סגירה שנעשית באופן מותאם אישית לכל מרפסת שכן יש המון סוגים של מרפסות גם מבחינה של הגודל של האזור אותו צריך לסגור, גם מספר הכיוונים אותם צריך לסגור וכמובן הרצון והעדפה האישית של כל אחד מבחינת סוג הזכוכית, מספר הדלתות, גובה כל דלת האם זה רק חלון או דלת שלמה, מנגנון הנעילה ועוד.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button