סגירת מרפסת זכוכית: 3 תשובות לשאלות שתמיד שאלתם - צל וילון

סגירת מרפסת זכוכית: 3 תשובות לשאלות שתמיד שאלתם

תוכן עניינים
סגירת מרפסת זכוכית
מערכת זכוכיות מתקפלות לסגירת מרפסת

סגירת מרפסת זכוכית: המונח מרפסת כבר מזמן הפך להיות סמל לאיכות חיים ורמת חיים גבוהה. המרפסת היא חלל יוצא דופן בבית שלכם ובמיוחד עבור דירות בבנייני מגורים, אשר אינם זוכים לגינה פרטית וצריכים כל כך את החיבור לטבע ולסביבה. בעוד כל החללים בבית הם סגורים ותחומים בקירות בטון, המרפסת היא מקום בו מטשטשים הגבולות בין החוץ לבין הפנים, מקום המאפשר לרוח ואור טבעי לחדור אל תוך הבית.

המרפסת שלכם היא מקום למגוון פעילויות פנאי ואירוח והיא מסוגלת ליצור תחושות ששום חדר אחר בבית לא יכול להעניק לכם. התחושות שאתם מקבלים מהמרפסת משליכות על כל הבית. מסיבה זו בוודאי שתרצו לעשות הכול על מנת ליהנות מהמרפסת שלכם כמה שיותר. אתם תשמרו על מרפסת נקייה, תעצבו את המרפסת לפי טעמכם ותמקמו בה את פריטי הריהוט שישרתו אתכם – מרהיטי גינה ועד עמדת ברביקיו. אבל יש דבר אחד שעלול להפריע לכם ולמנוע מכם לעשות שימוש במרפסת 365 יום בשנה – מזג האוויר. וזהו בדיוק הזמן לדבר על סגירת המרפסת עם זכוכית, האמצעי אשר יאפשר לכם ליהנות מהמרפסת בכל ימות השנה.

סגירת מרפסת זכוכית בשיטה של צל וילון

ישנן הרבה שיטות לסגירת מרפסת זכוכית, אך נראה שהשיטה של צל וילון עושה זאת בצורה המושלמת. צל וילון מבצעת סגירת זכוכית בעזרת פתרון עיצובי העושה שימוש בזכוכיות נאספות. אין מדובר בסגירה קבועה, אלא סגירה המעניקה לכם גמישת מלאה. זהו כן פתרון המותקן באופן קבוע, אך ניתן לפתוח ולסגור את המרפסת בכל רגע נתון, בקלות ובמהירות. כך, בהתאם לשיקול הדעת ומזג האוויר, תוכלו ליהנות ממרפסת פתוחה וזרימת אוויר חופשית, או לחלופין מרפסת סגורה כאשר מזג האוויר דורש זאת.

סגירת מרפסת נעשית בעזרת לוחות זכוכית המעניקים שקיפות מלאה בשני המצבים, כאשר המרפסת סגורה פתוחה. בכל מצב תוכלו להמשיך ליהנות מהנוף.

היתרונות של סגירת מרפסת זכוכית

 1. פתרון לכל עונות השנה – סגירת המרפסת עם זכוכית מעניקה לכם פתרון המתאים לכל עונות השנה ולכל מזג אוויר. כאשר חם מידי, או קר מידי, ניתן לסגור את המרפסת. כאשר יש מזג אוויר נעים ניתן לפתוח את המרפסת.
 2. שמירה על נוף מלא, ללא מסילות אלומיניום – סגירת מרפסת זכוכית מתבצעת בעזרת פתרון הנדסי אשר מאפשר לכם ליהנות מהנוף הפנורמי הנשקף מהמרפסת תמיד. גם כאשר המרפסת סגורה אין שום הפרעה לנוף.
 3. קל לתפעול ולתחזוקה – סגירת מרפסת באמצעות זכוכית מתקפלות בשיטה של צל וילון היא פתרון קל לתפעול. בעזרת פטנטים יחודיים כגון מגנטים, אטמי סילקון/נרוסטה מיוחדים ומנגנוני סגירה בטיחותיים ניתן בקלות לפתוח ולסגור את המרפסת.
 4. שידרוג המרפסת לחלל פרימיום– הפתרון של צל וילון מאפשר לכם לעצב את המרפסת ולהפוך אותה לחלל פרימיום מוקפד ומתקדם ברמה הגבוהה ביותר. תוכלו לרהט את המרפסת ככל חדר בבית.
 5. התאמה אישית – לכל מרפסת יש את המאפיינים המיוחדים שלה מערכות הזכוכית של צל וילון מותאמים לכל מרפסת בכל גודל ובכל צורה.
 6. 10 שנות אחריות – צל וילון מציעה לכם פתרון לסגירת מרפסת בעל עמידות גבוהה בכל תנאי מזג האוויר. פתרון זה יכול לתת לכם מענה לשנים ארוכות של שימוש.

סגירת מרפסת זכוכית – כיצד זה עובד?

 • סגירת המרפסת באמצעות זכוכית מתבצעת באמצעות מערכת זכוכיות נאספות אשר נעות על מסילות אלומיניום המחוברות בחלק העליון לגג המרפסת ובחלק התחתון למעקה או לרצפת המרפסת.
 • הסגירה מתבצעת בהיקף המרפסת החיצוני על המעקה בדרך כלל או על מהתקרה לרצפה במיקרים חריגים.
 • הזכוכיות נעות על גבי מסילת אלומיניום המאפשרת לבצע פתיחה מלאה של החלל בעזרת איסוף של כל הזכוכיות לצד אחד.
 • במצב פתוח כל הזכוכיות נאספות לצד אחד של החלל ומאפשרות פתיחה מלאה של החלל.
 • במצב סגור כל הזכוכיות עומדות צמודות אחת ליד השניה ללא כל מסילת אלומיניום אנכית דבר שמאפשר נוף מלא.

אלו הן אינן דלתות הזזה במשמעות הרגילה של המילה. בעוד דלתות הזזה רגילות אינן מאפשרות לכם פתיחה מוחלטת, כאן זה אפשרי.

יש לציין כי התקנת המערכת נעשית בהתאמה אישית לגודל המרפסת והפתחים שיש לכסות, ישנם מערכות מיוחדות המותאמות לקומות גבוהות ומערכות יעודיות למרפסות גדולות במיוחד ומערכות המיועדות לסגירת פרגולה חשמלית למרפסת.

שאלות ותשובות על סגירת מרפסת זכוכית

לא. לוחות הזכוכית נעות על מסילות בתקרה ועל המעקה או הרצפה ואין תשתית נוספות או כל מחסום אשר פוגע בנוף הפנורמי.

כן. למערכות הזכוכית של צל וילון יש פטנטים מיוחדים אשר מאפשרים אטימה מלאה למים. לאחר התקנת המערכת במרפסת שלכם המרפסת תיהיה מוגנת מיפני גשמים, רוחות ואבק.

כן. כל שינוי בחזית המבנה מצריך הגשת בקשה להיתר בנייה. במידה וההיתר מאושר, ניתן לבצע את הסגירה. מומלץ להתייעץ עם קונסטרוקטור לפני תחילת התהליך כדי לוודא שהדבר אפשרי מבחינה הנדסית.

בפועל, יש הרבה עיריות שמעלימות עין בסגירת מרפסת עם זכוכיות מתקפלות וכדומה.

 

 

אנו מעניקים 10 שנות אחריות על מערכות הזכוכית של צל וילון לסגירת מרפסת.

המחיר של מערכות הזכוכית של צל וילון נע בין 1,500 – 1,600 ש"ח למטר מרובע. יש למדוד את הגובה של הזכוכית הרצויה (מעקה לתיקרה) ואת אורך המעקה אותו תרצו לסגור.

מספר עבודות לסגירת מרפסת זכוכית

אנו מספקים 4 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו!

אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת:

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button דילוג לתוכן