סגירת מרפסת זכוכית: 3 תשובות לשאלות שתמיד שאלתם - צל וילון

סגירת מרפסת זכוכית: 3 תשובות לשאלות שתמיד שאלתם

תוכן עניינים
סגירת מרפסת זכוכית

סגירת מרפסת זכוכית: המונח מרפסת כבר מזמן הפך להיות סמל לאיכות חיים ורמת חיים גבוהה. המרפסת היא חלל יוצא דופן בבית שלכם ובמיוחד עבור דירות בבנייני מגורים, אשר אינם זוכים לגינה פרטית וצריכים כל כך את החיבור לטבע ולסביבה. בעוד כל החללים בבית הם סגורים ותחומים בקירות בטון, המרפסת היא מקום בו מטשטשים הגבולות בין החוץ לבין הפנים, מקום המאפשר לרוח ואור טבעי לחדור אל תוך הבית.

המרפסת שלכם היא מקום למגוון פעילויות פנאי ואירוח והיא מסוגלת ליצור תחושות ששום חדר אחר בבית לא יכול להעניק לכם. התחושות שאתם מקבלים מהמרפסת משליכות על כל הבית. מסיבה זו בוודאי שתרצו לעשות הכול על מנת ליהנות מהמרפסת שלכם כמה שיותר. אתם תשמרו על מרפסת נקייה, תעצבו את המרפסת לפי טעמכם ותמקמו בה את פריטי הריהוט שישרתו אתכם – מרהיטי גינה ועד עמדת ברביקיו. אבל יש דבר אחד שעלול להפריע לכם ולמנוע מכם לעשות שימוש במרפסת 365 יום בשנה – מזג האוויר. וזהו בדיוק הזמן לדבר על סגירת המרפסת עם זכוכית, האמצעי אשר יאפשר לכם ליהנות מהמרפסת בכל ימות השנה.

סגירת מרפסת זכוכית בשיטה של צל וילון

ישנן הרבה שיטות לסגירת מרפסת זכוכית, אך נראה שהשיטה של צל וילון עושה זאת בצורה המושלמת. צל וילון מבצעת סגירת זכוכית בעזרת פתרון עיצובי העושה שימוש בזכוכיות נאספות. אין מדובר בסגירה קבועה, אלא סגירה המעניקה לכם גמישת מלאה. זהו כן פתרון המותקן באופן קבוע, אך ניתן לפתוח ולסגור את המרפסת בכל רגע נתון, בקלות ובמהירות. כך, בהתאם לשיקול הדעת ומזג האוויר, תוכלו ליהנות ממרפסת פתוחה וזרימת אוויר חופשית, או לחלופין מרפסת סגורה כאשר מזג האוויר דורש זאת.

סגירת מרפסת נעשית בעזרת לוחות זכוכית המעניקים שקיפות מלאה בשני המצבים, כאשר המרפסת סגורה פתוחה. בכל מצב תוכלו להמשיך ליהנות מהנוף.

היתרונות של סגירת מרפסת זכוכית

  1. פתרון לכל עונות השנה – סגירת המרפסת עם זכוכית מעניקה לכם פתרון המתאים לכל עונות השנה ולכל מזג אוויר. כאשר חם מידי, או קר מידי, ניתן לסגור את המרפסת. כאשר יש מזג אוויר נעים ניתן לפתוח את המרפסת.
  2. מראה פנורמי תמידי – סגירת מרפסת זכוכית מתבצעת בעזרת פתרון הנדסי אשר מאפשר לכם ליהנות מהנוף הפנורמי הנשקף מהמרפסת תמיד. גם כאשר המרפסת סגורה אין שום הפרעה לנוף.
  3. קלות התפעול – סגירת המרפסת עם זכוכית בשיטה של צל וילון היא פתרון קל לתפעול . ניתן בקלות לפתוח ולסגור את הדלתות, ללא שום קושי או מאמץ. אין צורך בעבודות הכנה או אנשי תחזוקה.
  4. עיצוב – הפתרון של צל וילון מביא לכם עיצוב מוקפד ומתקדם ברמה הגבוהה ביותר. כל החומרים והגימורים נבחרו בקפידה.
  5. התאמה אישית – לכל מרפסת יש את המאפיינים המיוחדים שלה ולכן ישנו צורך בפתרון בהתאמה אישית.
  6. עמידות – צל וילון מציעה לכם פתרון לסגירת מרפסת בעל עמידות גבוהה בכל תנאי מזג האוויר. פתרון זה יכול לתת לכם מענה לשנים ארוכות של שימוש.

סגירת מרפסת זכוכית – כיצד זה עובד

סגירת המרפסת עם זכוכית מתבצעת באמצעות פתרון עיצובי מתקדם של מערכת זכוכיות נאספות. הסגירה מתבצעת בהיקף המרפסת החיצוני ואינה יוצרת חציצה בין פנים הבית לבין המרפסת ובמקום זאת סגירת המרפסת יוצרת חלל אחד גדול ומלא באור טבעי ומראה פנורמי.
הזכוכיות נעות על גבי מסילה המאפשרת לבצע פתיחה בעזרת איסוף של כל הזכוכיות בצד אחד. אלו הן אינן דלתות הזזה במשמעות הרגילה של המילה. בעוד דלתות הזזה רגילות אינן מאפשרות לכם פתיחה מוחלטת, כאן זה אפשרי. יש לציין כי התקנת המערכת נעשית בהתאמה אישית לגודל המרפסת והפתחים שיש לכסות.

שאלות ותשובות על סגירת מרפסת זכוכית

לא. לוחות הזכוכית נעות על מסילות בתקרה וברצפה ואין תשתית נוספות או כל מחסום אשר פוגע בנוף הפנורמי.

ניתן, ומומלץ, להזמין את הזכוכיות עם ציפוי אנטי סאן המסנן את רמת הקרינה החודרת הביתה ומסייע בהפחתת הטמפרטורה.

כן. הפתרון של צל וילון גם כן דורש הגשת בקשת היתר לסגירת מרפסת.

מספר עבודות לסגירת מרפסת זכוכית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button
פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.