מערכות זכוכית מתקדמות למרפסת ולבית - צל וילון

מערכות זכוכית מתקדמות למרפסת ולבית

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

כמעט כל אחד שגר כמה שנים בדירה עם מרפסת, יגיד שמעבר לדירה בלי מרפסת תהיה משהו קשה עד בלתי אפשרי עבורו.

העובדה שיש לך מקום נגיש בתוך הבית, שאתה יכול לצאת אליו ולהתאוורר, היא משהו שקשה מאוד לוותר עליו, בטח לאחר שמתרגלים אליו.

אמנם, גם אנשים שיש להם מרפסת בדירה, לא תמיד יכולים להנות ממנה.

כאשר בחוץ סוער וגשום או שהשמש מכה בעוז, המרפסת הופכת למקום לא נחמד, שאי אפשר באמת לשבת בו בנוח. אז מה הפתרון? סגירת המרפסת על ידי מערכות זכוכית מתקדמות.

כיצד סגירת המרפסת שלכם ע"י וילון זכוכית תשדרג לכם את הבית?

כאשר אתם בוחרים להתקין מערכות זכוכית מתקדמות למרפסת ולבית, המרפסת שלכם יכולה להפוך בתוך כמה רגעים ממקום לא שימושי, לחדר נוסף בבית. לא סתם חדר, אלא חדר מדהים עם נוף פנורמי שנשקף מעבר ללוחות הזכוכית של המערכת, ששומרת מחד על החדר כמקום שנעים לשבת בו, אך מצד שני לא מאפשרת לפגעי מזג האוויר לחדור פנימה אל החדר.

העובדה שמדובר על מערכת זכוכית נקייה ואסתטית, מאפשרת לה בנוסף לתרום גם לעיצוב הבית, ולשדרג את המראה שלו עם זכוכיות יוקרתיות המשוות לו מראה עדכני ויוקרתי.

סגירת המרפסת: גמישות כערך מוסף

ככל שמדובר על סגירת המרפסת בגלל תנאי מזג האוויר, ישנו יתרון עצום לעובדה שניתן לסגור ולפתוח את המערכת בצורה קלה ומהירה. מזג האוויר הוא כידוע משהו הפכפך, ולאחר כמה שעות של סערה, יכולה להפציע שמש מחייכת, ושוב נרצה להחזיר את החדר להיות המרפסת הרגילה.

כאשר אתם מתקינים מערכת זכוכיות מתקדמת – וילון זכוכית, לא תצטרכו לעבוד קשה על פתיחה מחודשת של המרפסת, משום שהמערכת בנויה בצורה פשוטה לשימוש, כך שכל אחד יכול תוך זמן קצר וללא מאמץ לפתוח ולסגור את לוחות הזכוכית המרכיבים את המערכת.

וילון זכוכית, סגירת מרפסת

עלות סגירת מרפסת זכוכית

מחיר ההתקנה של מערכת זכוכיות מתקדמת היא משהו שתלוי במשתנים רבים אשר משליכים בצורה ישירה על המחיר הכולל של העבודה.

לדוגמא, כאשר מדובר על סגירת מרפסת גדולה כמות לוחות הזכוכית הנדרשת בשביל לסגור אותה תהיה גדולה יותר, וממילא גם המחיר הכולל יהיה גבוה יותר.

כמו כן, ככל שהזכוכית בה תבחרו תהיה עבה וחזקה יותר, כך המחיר יעלה.

בכדי לקבל אינדיקציה לגבי רמות המחיר שבהם ניתן להשיג את המערכת, כדאי ליצור קשר עם חברה המתמחה במערכות זכוכית למרפסת, שתוכל להציע לכם את האפשרויות השונות, ותגיש לכם הצעת מחיר מותאמת אישית המתאימה למאפיינים של המקום והמערכת שבחרתם.

וילון זכוכית, סגירת מרפסת
וילון זכוכית, סגירת מרפסת

שאלות ותשובות בנושא סגירת זכוכית למרפסת (וילון זכוכית)

כאשר אתם רוכשים את המערכת אצל חברה אמינה אשר מספקת זכוכית מתאימות באיכות גבוהה, תוכלו להיות בטוחים שמדובר על זכוכיות מיוחדות העמידות בפני תנאי מזג האוויר השונים, ולא משהו שעלול להתנפץ ביום סערה כזה או אחר. עם זאת, כאשר מדובר על מרפסת שממוקמת בקומה גבוהה, יכול להיות שתתבקשו על ידי החברה לבחור במערכת מסוימת בה הזכוכיות חזקות יותר ומתאימות ללחץ האוויר שנמצא במקום גבוה.

במרבית המקרים מדובר על מערכת המאפשרת פתיחה וסגירה ללא מאמץ על ידי אדם מבוגר, שיכול לבצע אותה בכל רגע שיחפוץ, בצורה בטוחה וקלה.

הבחירה בזכוכית מחוסמת היא החלטה נכונה משום שמדובר על זכוכית חזקה ועמידה פי חמישה מאשר זכוכית רגילה, והיא תעניק לכם שקט נפשי לגבי בטיחותה של המערכת.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button