סגירת זכוכית וילון למרפסת: מעל 3 מקרים חשובים שכדאי לכם לדעת - צל וילון

סגירת זכוכית וילון למרפסת: מעל 3 מקרים חשובים שכדאי לכם לדעת

תוכן עניינים
סגירת זכוכית וילון למרפסת

האם הייתם מדמיינים סגירת מרפסת קלה ופשוטה, ממש כמו סגירת זכוכית וילון למרפסת? חברת צל וילון מביאה לכם את הפתרון המושלם לסגירת המרפסת, פתרון שבעזרתו תכולו להפיק יותר מהמרפסת שלכם.

אז מהי בעצם סגירת זכוכית וילון למרפסת, מה מייחד אותה ומהו הערך המוסף שהיא מביאה לכם?

איך סגירת הזכוכית של הוילון למרפסת תשפר לכם את המצב

בואו נדבר קודם על הבעיה שיש לנו עם המרפסת, בנושא סגירת מרפסת. כאשר מזג האוויר נוח אנו מפיקים תועלת רבה מהמרפסת וזהו מקום נחמד לבלות בו. יש לנו נוף פנורמי, זרימת אוויר והרבה אור טבעי שחודר הביתה. כאשר מזג האוויר נוח אנו יכולים להשתמש במרפסת לצורך אירוח ובילויים של שעות הפנאי וליהנות מכל היתרונות הללו. אך כאשר מזג האוויר גשום וסוער בחורף, או חם מידי בימי הקיץ, מרפסת פתוחה יכולה להיות בעיה.

בעבר התמודדנו עם הבעיה באמצעות דלתות אשר יוצרות הפרדה בין פנים הבית לבין המרפסת.

כאשר היה חם מידי או גשום וסוער, פשוט סגרנו את הדלתות.

מצב זה יצר כמה בעיות:

  1. איבדנו את הנוף הפנורמי של המרפסת, שהוא אחד היתרונות הגדולים.
  2. איבדנו שטח. כל שטח המרפסת הפך לשטח בלתי נגיש ולא מנוצל.
  3. החשיפה של המרפסת לתנאי מזג אוויר קיצוניים חייב אותנו לערוך התאמות הקשורות לריהוט ועיצוב המרפסת. נאלצנו לכסות דברים ולהזיז דברים בהתאם לשינויי מזג האוויר.

סגירת זכוכית וילון שינתה את כל התפיסה שלנו לגבי סגירת המרפסת. היא נתנה מענה לשלושת הבעיות שהוזכרו ועוד הרבה יותר.

סגירת זכוכית וילון – מהפכה בתפיסת המרפסת

השינוי הראשון שהביאה לנו סגירת זכוכית וילון למרפסת היא ביטול ההפרדה בין המרפסת לחלל הבית. מעתה חלל הבית הפנימי והמרפסת הם מרחב אחד גדול ומרווח. יש לנו יותר שטח זמין בבית. סגירת המרפסת מתבצעת היקף החיצוני של המרפסת וללא הפרדה בין פנים הבית לבין המרפסת. המשמעות של זה היא שלעולם איננו מאבדים את השטח, גם לא כאשר יש מזג אוויר סוער, המרפסת תמיד תהיה זמינה עבורו.

שנית, מכיוון שהפכנו את המרפסת לחלל מוגן מפני פגעי מזג האוויר, זה מעניק לנו יותר גמישות עיצובית במרפסת. אנו יכולים למקם במרפסת כל סוג של ריהוט שנרצה בלי להיות מוטרדים מנושא של עמידות למזג האוויר, מבלי צורך לכסות רהיטים או לחשוש שמשהו במרפסת יירטב.

ולבסוף, בזכות סגירת זכוכית וילון למרפסת, אנחנו יכולים ליהנות מנוף פנורמי משגע בכל עונות השנה. גם כאשר אנו רוצים לסגור את המרפסת בגלל מזג האוויר, אנו עדיין זוכים במראה פנורמי וכניסה של אור טבעי ולא מדובר פה על פרגולות חשמליות.

גמישות כערך מוסף

חשוב להדגיש שסגירת זכוכית וילון למרפסת היא אינה סגירה קבועה, אלא פתרון המעניק לכם גמישות מוחלטת. ניתן לפתוח את הסגירה או לסגור אותה בקלי קלות ובהחלטה של רגע. המערכת מתנהלת באופן דומה לדלתות הזזה, לפחות מבחינת קלות התפעול. אם למשל התעוררתם בבוקר קיצי ונהניתם מזרימת האוויר, אך בצהרי היום הרגשתם שחם מידי, בקלות תוכלו לסגור את המרפסת ולהפעיל את המזגן. ובאופן דומה, כאשר מדובר במזג אוויר חורפי וסוער.

סגירת זכוכית וילון למרפסת היא קלה לתפעול כמו משיכת וילון. הסגירה מתבצעת באמצעות מערכת של חלונות זכוכית הנעים על מסילות. כאשר אנו רוצים לפתוח את המרפסת, לוחות הזכוכית ינועו באמצעות דחיפה קלה ויתאספו באחד הצדדים מבלי להסתיר לכם את הנוף. אין שום עמודים תומכים או משהו אשר יסתיר לכם את הנוף, רק מסילות עליונות ותחתונות.

שאלות ותשובות בנושא סגירת זכוכית וילון למרפסת

סגירות זכוכית וילון למרפסת מתבצעת באמצעות זכוכית מחוסמת בעובי של 10 מ“מ העומדת בתקני הבטיחות.

מבחינת הגובה מדובר בגובה סטנדרטי של 2.7 מטר, הרוחב ומספר היחידות נקבע בהתאמה אישית לשטח שאותו צריך לכסות.

לצורך המסגרות השתמשנו במסילות אלומיניום, חומר עמיד ואיכותי שאינו מחליד.

מספר עבודות של סגירת זכוכית וילון למרפסת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button
פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.