פרגולה למרפסת | פרגולה חסינה לגשם ושמש - צל וילון

פרגולה למרפסת | פרגולה חסינה לגשם ושמש

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

הבניה של השנים האחרונות היא בניה גבוהה, זאת אומרת בניינים רבי קומות אשר בין היתר לכל דירה יש מרפסת שמש משלה.

מעבר לזאת, גם בבניינים ישנים יותר ישנם פרויקטים של התחדשות אשר לוקחים בניין ישן ומבצעים בו חיזוק של השלד והשבחה על ידי הוספה של חדר נוסף ומרפסת שמש עם הצללה למרפסת שמש מה שגורם לכך שיותר ויותר בניינים הם בניינים עם מרפסות שמש בגדלים שונים.

למה כדאי להתקין פרגולה למרפסת?

מרפסת שמש כשמה כן היא, מרפסת בה יש חשיפה לשמש, מה שאומר חשיפה לקרני השמש בחלק משעות היום, חשיפה המשתנה בהתאם למיקום בו בנויה המרפסת.

יש מרפסות בהן יש שמש ישירה החל משעות הבוקר ויש מרפסות אשר השמש היא בעיקר בשעות הבוקר ואחר הצהרים.

ישיבה בשמש ישירה בעיקר בחודשי הקיץ זוהי חוויה לא כל כך נעימה בעיקר בשעות מסוימות, גם ישיבה בעונות המעבר כאשר יש ימים בהם יורד גשם יכולה לקלקל את ההנאה של ישיבה במרפסת.

בשל כך לעיתים נוצר מצב שיש מרפסת שמש אך בשל מזג האויר ממעטים להשתמש בה ולא נהנים ממנה כפי שניתן.

אחד מהפתרונות אשר הופכים את הישיבה במרפסת לנעימה יותר זה התקנה של פרגולה למרפסת אשר חסינה לגשם ושמש.

איזה סוגי פרגולה למרפסת קיימים?

בגדול סוגי הפרגולות מתחלקים לפרגולות קבועות ופרגולות מתכוונות אשר לרוב הן חשמליות.

פרגולה קבועה היא פרגולה עשויה מעץ או אלומיניום אשר עליהם פורשים כיסוי מחומר מיוחד עמיד למים. חסרון של פרגולה כזו הוא שקודם כל בימים של גשם יש רעש חזק מהמגע של הטיפות עם הכיסוי, ומצד שני בקיץ אמנם יש הפחתה של חדירה של קרני השמש אך יש אפקט חממה מה שגורם לכך שיהיה חם ולרב לא נעים לשבת במרפסת תחת הפרגולה.

היא נשארת קבוע ולא ניתן לפתוח ולסגור אותה, במידה והיא עשויה מעץ יש לתחזק אותו שכן עץ חשוף לקרינת שמש ולגשם נשחק. פרגולה מתכוונת חשמלית היא פרגולה שמצד אחד היא אטומה למים, מצד שני היא מסננת את קרינת השמש אך עושה זאת מבלי שיהיה אפקט חממה כך שנוצר מצב שנעים לשבת במרפסת. כמו כן כאשר יורד גשם היא שקטה ולא שומעים את המים הניתזים עליה.

בשל כך שהיא מתכווננת וחשמלית, אפשר לסגור ולפתוח אותה לפי מה שמתחשק כך שלמשל בשעות הערב אפשר לסגור אותה וליהנות מאויר נעים יותר.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button