פרגולה חשמלית נפתחת: מתאימה למרפסת ולגינה 100% - צל וילון

פרגולה חשמלית נפתחת: מתאימה למרפסת ולגינה 100%

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

מדינת ישראל היא מדינה מאוד חמה שיש בה שמש במשך מרבית ימות השנה כולל בחורף, ולכן לשים פרגולה חשמלית נפתחת במרפסת היא הכרחית ביותר.

פרגולה זה אחד הפתרונות הטובים שיש בכל מה שקשור להצללה לגינה וסינון קרני השמש וגם הגנה מפני גשם. זהו פתרון שמתאים גם למרפסת, לגינה, גג ואפילו מעל בריכה. יש פרגולות מסוגים שונים הן מבחינת החומר מהן הן עשויות למשל פרגולה  מעץ או פרגולה מאלומיניום, פרגולות קבועות או מתכוונות, פרגולות ידניות או חשמליות ועוד.

היצע הפרגולות שיש היום מאפשר לכל אחד אשר מעוניין להתקין פרגולה, למצוא את הפרגולה המתאימה לו ולצרכים שלו.

מה זה בדיוק פרגולה חשמלית נפתחת?

פרגולה חשמלית נפתחת זוהי למעשה פרגולה אשר עשויה אלומיניום עליה מותקן מנוע חשמלי שהוא בעצם זה  מאפשר לשלוט על הגג של הפרגולה ולווסת את כניסת האור וזרימת האוויר.

בתקופת החורף למשל ניתן לסגור את הגג שלה ולמנוע כניסת מים מה ששומר על כל האזור מתחת יבש ונקי כך שאפשר לשבת בחוץ גם בתקופה זו ולנשום אויר ובקיץ ניתן לווסת את כמות האור שתכנס ולצמצם את הקרינה הישירה ובמקביל ליצור אוורור מה שגורם לזרימת אויר ומאפשר ישיבה נעימה יותר תחת הפרגולה.

מדובר על מוצר אשר במרבית המקרים מותאם באופן אישי לצרכים של כל אדם ולכל שטח בו היא מיועדת להתקנה ולא מוצר מדף סטנדרטי.

מה היתרונות של פרגולה חשמלית נפתחת?

פרגולה חשמלית נפתחת זהו אחלה פתרון בעיקר בבתים שהשמש על המרפסת או הגינה היא שמש ישירה במשך שעות רבות של היום, מה שמוריד את החשק לשבת בחוץ בשמש ובחום בעיקר בחודשי הקיץ החמים.

יש לה כל מיני יתרונות למשל היא נפתחת ונסגרת בלחיצת כפתור ולא צריך להתאמץ יותר מדי, יש אפשרות לבחור בדיוק כמה כניסה של אור ואויר תהיה על ידי ויסות הרפרפת, מה שגורם לכך שהשהות בחוץ תחת הפרגולה תהיה נעימה יותר.

עד כמה הפרגולה הזו עמידה?

פרגולה חשמלית נפתחת עשויה אלומיניום וצבועה בצבע מיוחד שעמיד לפגעי מזג אויר ולתנאים קשים לכן מדובר על פרגולה עמידה לאורך זמן מבלי שצריך לטפל בה או לתחזק אותה באופן מיוחד, מעב לזה שמתאימים את הגודל שלה בהתאם לאזור ולמקום בו רוצים להתקין אותה, יש מבחר של גוונים וצבעים מהם ניתן לבחור מה שאומר שכל אחד בוחר את העיצוב שהוא אוהב ומתאים למקום בו היא מותקנת, בסופו של דבר היא מאפשרת ליהנות מהמרחב החיצוני לאורך כל עונות השנה.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button