פרגולה חשמלית מתקפלת / נאספת למרפסת ולגינה - צל וילון

פרגולה חשמלית מתקפלת / נאספת למרפסת ולגינה

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

הפרגולה היא ללא ספק הפתרון הטוב ביותר עבור קירוי והצללה בבתים פרטיים ובעסקים. כאשר אנחנו רוצים שהמרפסת של הבית או החצר/גינה שלנו יהיו מקום שאינו חשוף לתנאי מזג האוויר, אנחנו מתקינים פרגולה אשר חוסמת את קרני השמש מלחדור פנימה, ובימי גשם גם מונעת מאיתנו או מהחפצים שלנו להירטב. 

אם בעבר הפרגולה הייתה משהו ששמים פעם אחת ומאז המרפסת או הגינה נשארים מקורים כל העת, כיום ניתן להשתמש עם פרגולה חשמלית שאותה ניתן לפתוח ולסגור בקלות לפי הצורך.

האם פרגולה חשמלית יכולה להיות אטומה לגמרי למי הגשמים?

כאשר אתם רוכשים פרגולות אלומיניום חשמליות אצל חברה מקצועית המספקת מוצרים איכותיים, כמו למשל הפרגולה החשמלית של חברת צל וילון, אתם מקבלים פרגולה אשר אטומה בצורה מוחלטת למים, כך שתוכלו להניח בתוך המרפסת או החצר אפילו דברים שידועים כרגישים למגע עם מים – ללא חשש.

חיפוי עליון – האם הוא הדבר היחיד שמעניקות פרגולות מאלומיניום?

הפרגולה המסורתית נועדה בכדי להעניק חיפוי עליון ולהגן על מה שמתחתיה מפני גשמים ושמש. אולם, כיום ניתן למצוא מגוון פתרונות ובהם פרגולות שבהן הפרגולה מאפשרת חיפוי מלא גם לצדדים כמו באמצעות בד מתאסף אשר נפרס על מנת לקרות את הצדדים.

כיצד ניתן לשלוט בפרגולות חשמליות מאלומיניום?

העובדה שמדובר על פרגולה חשמלית המופעלת באמצעות מנוע חשמלית מאפשרת לשלוט על הפתיחה והסגירה של הפרגולה באמצעות שלט רחוק. 

כך תוכלו לפתוח ולסגור את הפרגולה לפי רצונכם ללא צורך לקום מהמקום או להפעיל מאמץ כלשהו. כמו כן, באמצעות השלט ניתן לשלוט על מידת האור שתחדור פנימה, כגון על ידי פתיחה או סגירה חלקית של הפרגולה.

כמה עולה פרגולה חשמלית לגינה ולמרפסת?

פרגולה חשמלית היא מטבע הדברים יקרה יותר מאשר פרגולה רגילה, כאשר המנוע החשמלי מייקר את המחיר וגם ההתקנה מורכבת יותר. 

למעשה, המחיר של פרגולה חשמלית משתנה ממקרה למקרה לפי מספר פרמטרים, ובהם: גודל הפרגולה שאותה רוצים להרכיב, איכות החמורים שממנה היא עשויה, הפונקציות שאפשר להפעיל באמצעות השלט וכן הלאה. 

בסופו של דבר, מדובר על משהו שאמור להחזיק למשך שנים רבות ולשמש אתכם חלק נכבד מהשנה – בימי החורף ובימי השמש הלוהטים, ועל כן כדאי מאוד לבחור במוצר איכותי של חברה מקצועית ואמינה כמו חברת צל וילון, אשר מתקינה פרגולה חשמלית איכותית שמיוצרת על ידי מיטב החומרים והטכנולוגיות בכדי להעניק ללקוחות את הפתרון הטוב ביותר עבור קירוי המרפסת או החצר שלהם.

מספר עבודות של פרגולות מאלומיניום

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button