פרגולה למרפסת – פרגולות חשמליות ופרגולות מאלומיניום - צל וילון

פרגולה למרפסת – פרגולות חשמליות ופרגולות מאלומיניום

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

לגור בבית עם מרפסת זו חוויה שיכולה להיות קסומה: אין כמו לשתות את הקפה של הבוקר באוויר הצח, לתת לבריזה להיכנס לבית, ולהנות מהנוף המרהיב שמשתרע למרגלותיכם. 

חברת צל וילון מסבירה שלמרות זאת, אם לא מתנהלים עם מרפסת בצורה מושכלת ונכונה, היא יכולה גם להפוך לדבר מתסכל ומתיש, שמביא יותר נזק מתועלת – יתושים ומזיקים, רהיטים שצריך להכניס ולהוציא שוב ושוב, והרשימה עוד ארוכה.

כדי להנות באמת מהמרפסת שלכם, צריך לאבזר אותה בצורה שתשמר את כל היתרונות הנכספים של מרפסת, אבל תנטרל את החסרונות.

מה הוא פתרון הקסמים הזה, אתם בוודאי שואלים את עצמכם? התשובה, שאולי תפתיע אתכם: פרגולה למרפסת.

קיימים מספר סוגי פרגולות למרפסת, ובמאמר זה נתמקד בשניים מהם: פרגולה מאלומיניום ופרגולה חשמלית. שני הפתרונות יאפשרו לכם להנות מיתרונותיה הרבים של המרפסת, ויעזרו להתגבר על החסרונות – אך לכל אחת מהפרגולות מאפיינים קצת שונים, ולכן חשוב לקרוא היטב ולהבין איזה סוג של פרגולה אתם צריכים עבור המרפסת שלכם.

פרגולה למרפסת מאלומיניום

דבר אחד שחשוב להבין לגבי הפרגולות הקיימות בשוק הוא שרוב הפרגולות החשמליות עשויות מאלומיניום, אך הן יכולות גם לעשות שימוש בחומרים אחרים (כמו עץ, בד או זכוכית); ושרוב פרגולות האלומיניום כנראה יהיו חשמליות. כלומר, אין הבדל גדול בין השתיים, אבל חשוב להבין את כל האפשרויות שקיימות בשוק כדי לדעת לבצע את הבחירה שתתאים לכם ביותר.

פרגולה מאלומיניום, כאמור, היא בדרך כלל חשמלית, ומאפשרת שליטה מלאה בגג הפרגולה ומניעת חדירה של לכלוך, שמש או גשם (אשר עלולים לחדור את הפרגולה דרך הגג). בעזרת השליטה החשמלית בפרגולה, רפרפות האלומיניום יכולות להסתובב, להתאסף ולהסתדר בדיוק לפי רצונכם, ולאפשר לכם להנות מצל מלא או חלקי – ומחוויית ישיבה נעימה ונוחה, ללא פשרות.

פרגולה חשמלית למרפסת

פרגולה חשמלית למרפסת, כשמה כן היא, היא פרגולה שניתן לפתוח ולסגור בצורה חשמלית. פרגולה זו מגיעה במגוון דרכים: בתור פרגולה עצמאית, פרגולה צמודת קיר, או פרגולה נתלית. כולן פרגולות חשמליות, וכל אחת מהן מתאימה לסוגים שונים של מרפסות.

פרגולה חשמלית יכולה להיות מורכבת מכמה חומרים – אלומיניום (שעליו כבר הרחבנו), בד PVC מתאסף ואטום, וגם זכוכית. לכל אחד מהחומרים יש יתרונות וחסרונות שונים: פרגולות זכוכית לדוגמא, מאפשרות ישיבה בפנים והנאה מהנוף של החוץ, שכן יש חסימה מינימלית שלו;

אבל מצד שני, הזכוכית לא תחסום את אור השמש, ולא תספק לכם צל. חשוב להגדיר את הצרכים שעבורם אתם מתקינים את הפרגולה, וכך תדעו לבחור בחומר המתאים ביותר, שיספק לכם את הפתרון שאותו אתם מחפשים.

פרגולה למרפסת: לאיזה גודל זה מתאים?

פרגולות למרפסת יכולות להיות קטנות או גדולות, אטומות או מאווררות, מוארות או מחשיכות – הכל תלוי בכם ובמה שאתם מחפשים להשיג מהתקנת פרגולה במרפסת שלכם.

כך לדוגמא, בפרגולה עצמאית בדרך כלל נעשה שימוש כדי להצליל שטחים גדולים יותר, כמו בריכות או פנטהאוזים שלמים, ופרגולות צמודות קיר יכולות להתאים יותר לחצרות ולגינות (הן גם מגיעות עם מרזב מים לניקוז).

באופן כללי, אין שטח גדול מדי או קטן מדי עבור הפרגולות שלנו, ולכן בעלי מרפסות מכל הסוגים יכולים למצוא אצלנו את הפתרונות שהם מחפשים.

אם עדיין אינכם בטוחים איזה סוג של פרגולה אתם צריכים עבור המרפסת שלכם, או מתלבטים בין סוגי החומרים השונים שיש לנו להציע, אל חשש. אנחנו כאן כדי לייעץ לכם ולסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבור המרפסת שלכם.

מספר עבודות לפרגולות חשמליות מאלומיניום

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button