מהם היתרונות של פרגולות אלומיניום? - צל וילון

מהם היתרונות של פרגולות אלומיניום?

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 5 שנות אחריות!

רוצה שנחזור אלייך? תשאיר/י פרטים!

פרגולות הינן פתרון נפלא אשר משמש גם להגנה וקירוי מפני מזג האויר בחצר, מרפסת, גג וגם מהווה כחלק מעיצוב המרחב שבו היא נמצאת – גינה או כל שטח פתוח אחר.

בשנים האחרונות תחום הפרגולות התפתח והשתנה בין היתר גם בשל תאוצת הבנייה בערים אשר כוללת בניינים רבים עם דירות גג ודירות גן וגם בשל התפתחות יישובים רבים בהם הבנייה הינה צמודת קרקע עם גינה.

ניתן למצוא היום פרגולות שונות ומגוונות הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק, מפעלים ומשרדי ממשלה.

אילו סוגי פרגולות קיימים היום?

כיום ניתן למצוא פרגולות אלומיניום מחומרים שונים כמו פרגולות מעץ טבעי, פרגולות מאלומיניום, פרגולות מאלומיניום דמוי עץ ועוד. מעבר לסוג החומר המרכיב את הפרגולה יש גם את הייעוד של הפרגולה – לגינה, למרפסת, קירוי הרכב, לבריכה ועוד.

מהי פרגולת אלומיניום?

אם בעבר פרגולות אלומיניום חשמליות היו בנויות אך ורק מעץ עם השנים, ההתפתחויות ודרישות השוק החלו לבנות ולשווק פרגולות הבנויות ממרכיבים נוספים מלבד עץ. פרגולת אלומיניום הינה אופציה אלטרנטיבית לפרגולת העץ המוכרת, היא בנויה מאלומיניום ויש לה יתרונות רבים על פני פרגולת העץ הישנה והמוכרת.

מה היתרונות של פרגולות אלומיניום?

  • עמידות לאורך זמן – פרגולות אלומיניום צבועות בצבע מיוחד המונע חלודה ולכן העמידות היא לאורך שנים.
  • אין עלויות אחזקה – משום שהצבע עמיד אין צורך לחדש אותו כל עונה מה שמוזיל משמעותית עלויות אחזקה, אלא אם מדובר על פרגולה חשמלית אז לעיתים יש עלויות אחזקה של המנוע.
  • ניתנת להתאמה לכל גודל ולכל מקום ומגיעה במגוון עיצובים – משום שאלומיניום היא מתכת קלה ונוחה לעיצוב, ניתן לחתוך אותה ולעבד אותה בקלות מה שמאפשר לבנות פרגולה ולהתאים אותה לחלל בו רוצים להתקין אותה, וכמובן לעצב אותה כמו שאוהבים ולוודא שהיא משתלבת עם העיצוב הכללי של המקום בו היא מותקנת.
  • ניתן לבנות פרגולה קבועה או פרגולה חשמלית – פרגולה חשמלית הינה פרגולה אשר מוסיפים לה מנוע חשמלי ובאמצעות שלט או מתג ניתן לפתוח ולסגור אותה, לכוונן את שלבי הגג ועוד.
  • זולה, פשוטה וקלה להתקנה – מחירה הבסיסי זול באופן יחסי לפרגולות מעץ, משום שמדובר במתכת קלה לרוב ההתקנה היא פשוטה ויש מצבים רבים בהם ניתן להתקינה לבד ללא צורך במתקין מקצועי.

לסיכום,

פרגולה מאלומיניום הינה פתרון נהדר כאשר מחפשים קירוי למרפסת, לחצר או לבריכה היא בעלת יתרונות רבים ומינימום חסרונות אם בכלל.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button