הצללה לגינה בעזרת פרגולות חשמליות מדהימות - צל וילון

הצללה לגינה בעזרת פרגולות חשמליות מדהימות

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

הרבה חולמים על דירה עם חצר או גינה אותה יוכלו לטפח, לשבת לנוח ולתת לילדים להשתולל בה.

אם הגשמתם את החלום ויש לכם כבר חצר כנראה כבר גילתם שלא תמיד אפשר לשבת בנוח בגינה. בשעות הצהריים של הקיץ השמש קופחת בעוז על הראשים וקשה לשבת וליהנות, ובחורף יורד גשם.

הצללה לגינה בעזרת פרגולות חשמליות יכולה להיות הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

מדובר במערכת מתקדמת אשר מאפשרת לכוון אותה בקלות רבה על ידי שלט רחוק ולקבוע היכן בדיוק היא תעמוד ומה מדת האור והשמש שיחדרו פנימה. פרגולה חשמלית היא ללא ספק הפתרון המועדף עבור הצללה של גינה, חצר או מרפסת.

מה היתרונות של פרגולות חשמליות?

ישנם לא מעט סיבות לרכוש פרגולות חשמליות. מדובר במערכת שתאפשר לכם לנצל את הגינה או המרפסת שלכם בכל ימות השנה ולאפשר לכל אחד מבני הבית לשהות במרפסת על ההעדפות שלו. פרגולה חשמלית עשויה מחומרים עמידים במיוחד אשר מתאימים לכל תנאי מזג אוויר כולל תנאי שרב קיצוניים וגשם שוטף.

אפרופו גשם, כאשר יש לכם פרגולה חשמלית אתם יכולים לנקז את הגשם אשר מצטבר על הפרגולה בלחיצת כפתור, מה שיחסוך עבורכם את המאמץ אותו צריך להשקיע בשביל לנקז את המים מפרגולה רגילה.

כיצד מתקינים פרגולות חשמליות לגינה?

כל מה שעליכם לעשות בשביל להתקין פרגולה חשמלית אצלכם בגינה או במרפסת, הוא לפנות אל חברת המתמחה בהתקנה של פרגולות חשמליות. החברה תכין עבורכם הצעת מחיר הכוללת את סוג הפרגולה אשר תתאים בצורה הטובה ביותר עבור המרפסת שלכם, ואתם תוכלו להחליט מה שתרצו.

את הפרגולה החשמלית ניתן להתקין על גבי תשתית קיימת או על גבי תשתית שהחברה תבנה עבורכם, מהחומר שתבחרו – אלומיניום, פלדה או עץ לפי הבחירה שלכם.

האם התקנה של פרגולה חשמלית היא סיפור יקר?

אנו בצל וילון, יודעים שטווח המחירים עבור התקנה של פרגולות חשמליות הינו רחב במיוחד ומורכב ממשתנים רבים ובראשם גודל המרפסת והפרגולה אותה אתם רוצים להתקין.

דברים נוספים אשר להם השפעה על מחיר הפרגולה – החומר ממנה היא עשויה, וכן האפשרויות שאותם תוכלו לבצע בעזרת השלט. באופן כללי אפשר לומר שטווח המחירים עבור התקנת פרגולה חשמלית לגינה או למרפסת מתחיל ב – 1800 ש"ח עבור מטר רבוע, אך יכול להגיע גם לסכומים גדולים יותר לפי העניין.

המחיר נובע כמובן מהעבודה שהתקנה של פרגולה חשמלית היא עבודה מורכבת יותר מאשר התקנה של פרגולה רגילה.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button