וילון מסך להצללה למרפסות: 3 עובדות שלא ידעתם - צל וילון

וילון מסך להצללה למרפסות: 3 עובדות שלא ידעתם

תוכן עניינים
סוכך מסך צל וילון - מידע כללי וילון מסך להצללה למרפסות

למרות שמרפסת נראית לעיתים כמו המקום הקטן והשולי ביותר בבית, במיוחד לעומת חדרים אחרים, יש לה תפקיד משמעותי מאוד. עבור אנשים רבים המרפסת מהווה מעין מקלט אשר מספק להם שקט נפשי לפני שמתחיל עוד יום עמוס, או מקום רגוע אחרי יום עבודה מתיש, ולכן צריך וילון מסך להצללה למרפסות. 

כל אחד אוהב את רגעי המנוחה הקטנים האלה באוויר הפתוח. אך מזג האוויר הישראלי אינו מאפשר את ההנאה הזאת לאורך זמן ובחודשי החורף הקשים או בחודשי הקיץ הלוהטים אין באמת אפשרות לשבת במרפסת ולהנות מכך. 

החום הקיצוני והקור החודר מעיבים על תחושת החוויה הנעימה. לכן ישראלים רבים בוחרים בפתרונות הצללה רבים ומגוונים על מנת להצליח ולהנות מהישיבה במרפסת בכל זמן נתון.

כיצד משתמשים בווילון מסך

קיימים סוגים רבים ומגוונים של פתרונות הצללה למרפסות, לכל אחד מהם היתרונות שלו אך אין ספק כי הפתרון המיוחד ביותר כיום הינו ווילון מסך. מדובר בווילון עשוי בד PVC אשר נכנס על ידי גלילה חשמלית או ידנית אל תוך מחסנית אלומיניום. חשוב לציין שכאשר מדובר בגלילה חשמלית אנו מדברים על מנגנון חשמלי סולארי ואין ספק כי זוהי הייחודיות של המוצר. הבד ממנו עשוי הווילון עמיד למים וקל מאוד לתחזוקה וניקוי. הוא עמיד בפני רוחות חזקות במיוחד והאקלים הישראלי אינו פוגע בו. מדובר במוצר איכותי אשר ביכולתו להחזיק במשך מספר רב של שנים ולכן הרכישה שלו מאוד משתלמת גם לטווח הקצר אך גם לטווח הארוך.

היתרונות של ווילון מסך

כאשר אתם מחפשים דרך ליצור צל בתוך חלל המרפסת שלכם או בתוך חלל הבית אך אין לכם כל סבלנות לרוץ אחרי אישורים מהעירייה ווילון מסך הינו הפתרון האולטימטיבי עבורכם. אך זהו אינו היתרון היחיד שלו:

  • עיצוב- מדובר במוצר מעוצב עד הפרט האחרון. הוא קלאסי, יוצר מראה נקי ומושך ועשוי מבד איכותי מאוד אשר מגיע בשני צבעים המתאימים לכל בית: אפור ובז'. גם הגימור של המחסנית אליה הוא נגלל הינו בעל קווים נקיים ואסתטיים. אין ספק כי הוא משדרג כל בית.
  • הפעלה- קיימות שתי דרכים להפעיל את הווילון ולגלול או להוריד אותו. הדרך הראשונה היא כמובן ידנית אך החידוש המשמעותי יותר הוא הדרך השנייה- חשמלית סולארית. כלומר הווילון מגיע עם סוללה מובנית סולארית ופאנל פנימי וחיצוני. הטעינה של הסוללה נעשית על ידי השמש והיא מספיקה לעד 500 פתיחות וסגירות של הווילון כאשר היא מלאה. מעבר לחיסכון החשמלי המתקבל כאן זוהי דרך נהדרת לשמור על הסביבה ולהנות מהמשאבים הטבעיים הקיימים.
  • שלט וחיישנים- המוצר מגיע עם שלט חכם אשר ביכולתו לשלוט רק על וילון ספציפי אחד בכל פעם או על כל הווילונות כולם יחד. יש ביכולתו לפתוח לבד את הווילון כאשר הוא מזהה אור ולסגור אותו בשעות החושך, כך גם לגבי זיהוי של רוחות חזקות. כמו כן, במידה והנכם שומרי שבת ניתן לכוון את השלט לפתיחה וסגירה של הווילון בעזרת טיימר.

שאלות ותשובות בנושא וילון מסך למרפסות

ווילון מסך מיוצר מהחומרים הטובים ביותר הקיימים בשוק הוא עובר תהליכי בקרה מחמירים על מנת לוודא כי איכותו טובה וביכולתו להחזיק מספר רב של שנים.

התחזוקה והניקיון של וילון מסך הינן פשוטות מאוד ואינן דורשות מאמץ וזמן רב. על ידי שואב אבק, מברשת בעלת סיבים רכים או אפילו סמרטוט לח עם מים וסבון. יש לדאוג לייבוש סופי לפני הגלילה של הווילון פנימה.

טווח העלויות של וילון מסך כמובן משתנה בהתאם לדגם הנבחר של הווילון ובהתאם לגודל המבוקש. מחירו ההתחלתי יכול להתחיל מ1300-1400 שקלים ומעלה.

אנו מספקים 2 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו!

בנוסף אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת:

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button