פרגולת אלומיניום פרימיום או רגילה - צל וילון

פרגולת אלומיניום פרימיום או רגילה

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 5 שנות אחריות!

רוצה שנחזור אלייך? תשאיר/י פרטים!

החלטתם להתקין פרגולה בגינה, התלבטתם רבות בין פרגולה מעץ לפרגולה מאלומיניום, חקרתם, בדקתם, שאלתם, בררתם, התייעצתם עם חברים ועם מספר אנשי מקצוע ובסופו של דבר החלטתם שהפרגולה המתאימה לכם ביותר היא פרגולת אלומיניום.

מהי פרגולת אלומיניום?

פרגולת אלומיניום חשמליות היא פרגולה המורכבת מאלומיניום, אשר בשל התכונות שלו מאפשרת התאמה אישית לצרכים  של כל אדם, הן מבחינת היכולת להתקין אותה בכל מקום, והן מבחינה עיצובית אשר מאפשרת להתאים את המראה שלה לרצון של כל אחד ולהטמיע אותו בעיצוב הכללי של המקום בו היא מותקנת.

היא יכולה להיות פרגולה פשוטה ומאוד סטנדרטית או פרגולה מעוצבת כך שתתאים למקום מאוד מסוים, בצבע אהוב, מחוברת לקיר או בשילוב עם עמודים תומכים עם שלבים או עם פתחים שונים.

מה הייחודיות של  פרגולת אלומיניום פרימיום?

פרגולת אלומיניום פרמיום היא למעשה פרגולת אלומיניום משופרת ומשודרת בעלת תכונות מיוחדות ובלעדיות אשר הופכות אותה לרולס רויס של הפרגולות.

היא עשויה כמובן מאלומיניום, היא חשמלית, מה שאומר שהפתיחה והסגירה שלה נעשות בקלות מה שגם מאפשר לכוונן אותה ואת כמות האור שחודר דרכה ובכך לבחור כמה צל וכמה אור רוצים ואיזה אוורור מתאים לאותו רגע.

בנוסף היא עמידה בפני הגשמים ובכלל בפני מים זאת משום שמותקנת בה מערכת מרזבים מובנית הממוקמת לאורך כל הפרופיל ההיקפי שלה, הגשמים והטל המצטברים במהלך היום והלילה מנוקזים בקלות דרך אותה מערכת ניקוז ולא מטפטים פנימה או גורמים לקריסת הפרגולה בשל המשקל שמצטבר למעלה.

יתרון נוסף וחשוב הוא שלא רק שהשלד של הפרגולה בנוי אלומיניום ומצופה בצבע עמיד שמונע חלודה ושחיקה, כל חלקי החיבור כולל הברגים הפנימיים עשויים נירוסטה שהיא פלדת אל חלד כך שמובטחת עמידות מפני חלודה למשך תקופה ארוכה של כל הפרגולה.

כחלק מהתכונות הנוספות שלה, פרגולת אלומיניום פרמיום מגיעה עם הכנה למיקום של תאורת לד מה שהופך את הישיבה בחוץ גם בשעות הערב לנעימה וכיפית אם וכאשר מתקינים את התאורה.

לסיכום,

אנו בחברת צל וילון, יודעים שלפרגולת אלומיניום באופן כללי יש יתרונות רבים על פני פרגולת עץ. כאשר בוחרים להתקין פרגולת אלומיניום ומתלבטים בין פרגולה רגילה לפרגולת אלומיניום פרמיום הדבר הנכון ביותר לעשות הוא להתייעץ עם איש מקצוע אשר ידע להתאים לכם ולצרכים שלכם את הפרגולה הנכונה ביותר. הוא ייקח בחשבון את מיקום הפרגולה, נגישות החשמל, התקציב ועוד כדי שתוכלו ליהנות מהפרגולה שלכם לאורך שנים.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button