פרגולות הצללה אלומיניום במבחר דגמים - צל וילון

פרגולות הצללה אלומיניום במבחר דגמים

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

בהרבה מאוד מקומות שאנחנו מבקרים בהם או עוברים לידם אנחנו רואים פרגולות. זה יכול להיות בחצר הבית הפרטי שלנו או בבית הפרטי של קרובי משפחה או חברים, בגינת שעשועים או בפארק עירוני, בבתי קפה ומסעדות שיש להם רחבה בחוץ ובכלל בהרבה מקומות אשר נמצאים בחוץ וחשופים לשמש.

מה זה פרגולות הצללה?

פרגולות הצללה הן למעשה פרגולות המיועדות לקירוי במקום בו הן מותקנות, אשר בעזרתן אותו מקום הופך למוצל בימי השמש החמים.

אלו פרגולות המותקנות במרחבים שונים בחוץ, מקומות שיש בהם שמש ישירה ולרוב הם לא מוצלים כלל למשל בגינות, חצרות, מרפסות, גגות של בתים, בריכה, פארק ועוד.

איזה סוגים שם פרגולות הצללה קיימים?

יש פרגולות הצללה משני סוגים עיקריים עץ ואלומיניום. בנוסף יש בתוך הסוגים פרגולות קבועות פרגולות ניידות ומתכווננות, פרגולות מקובעות לקיר ופרגולות על עמודים וכדומה.

יש דגמים שונים של פרגולות כך שכל אחד יכול לבחור את הפרגולה שהכי מתאימה לו ולצרכים האינדיבידואלים שלו ושל המקום בו מתוכננת להיות מותקנת הפרגולה.

מה היתרונות של פרגולות הצללה מאלומיניום?

אלומיניום זוהי מתכת מאוד קלה מצד אחד ומצד שני מאוד עמידה.

פרגולות אלומיניום הן בין הפרגולות הנפוצות ביותר וזאת משום שיש להן יתרונות רבים כמו למשל עמידות לאורך זמן, תחזוקה שוטפת מינימלית ופשוטה, מגוון מאוד גדול של עיצובים ודגמים בשלל צבעים, יכולת לשלב פרגולה עם סגירת חורף, גגון זכוכית, מנגנונים חשמליים לפתיחה וסגירה או מנגנון ידני, ויסות של רמת אור שנכנסת דרך גג הפרגולה וכמובן יכולת התאמה לגודל של כל חלל ומרחב.

באילו מקומות אפשר וכדאי להתקין פרגולות הצללה מאלומיניום?

פרגולות הצללה מאלומיניום אפשר ונכון להתקין בכל מקום בו יש שמש ישירה ורוצים שיהיה בו צל. זה יכול להיות במרפסת של בית, או בחלק חיצוני של מסעדה או בית קפה.

אפשר להתקין פרגולה בבריכה פרטית או ציבורית, בפארק עירוני או גן שעשועים, בחניה מעל רכב, למעשה כמעט בכל מקום בחוץ אפשר להתקין פרגולה שכן היום יש מגוון עצום של אפשרויות.

מה ההבדלים בין הדגמים השונים של פרגולות הצללה מאלומיניום?

המכנה המשותף של כל הפרגולות מאלומיניום זה שהן עשויות מאלומיניום. יחד עם זאת יש ביניהם הבדלים שיכולים להיות בעיצוב הכללי, בצבע של הפרגולה, במקום בו היא מותקנת מה שמשפיע על הנראות כי יש הבדל בין פרגולה אשר מקובעת לקיר לפרגולה שעומדת באמצע גינה או חצר או במרפסת של בית.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button