פרגולות אלומיניום מגמה חדשה בעולם עיצוב החוץ והאדריכלות - צל וילון

פרגולות אלומיניום מגמה חדשה בעולם עיצוב החוץ והאדריכלות

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 5 שנות אחריות!

רוצה שנחזור אלייך? תשאיר/י פרטים!

פעם לפרגולה היה תפקיד אחד עיקרי, להטיל צל על המקום בו היא ממוקמת ולאפשר לשבת בגינה וליהנות ממנה גם בעונת הקיץ החמה, זאת מבלי לחוות קרני שמש ישירה אשר פוגעת בהנאה.

הפרגולה הייתה בנויה מעץ מסיבי וכבד כאשר בחלקה העליון היו עצים דקים או סכך מקש, ואם רצו שהיא תהיה עמידה גם לגשמים נהגו לשים מעליה משטחי פרספקט או ניילון אשר הפכו אותה לאטומה לכניסה של מים.

עם השנים הפכה הפרגולה להיות גם פריט עיצובי אשר מושקעת בו חשיבה רבה.

כיצד משתלבת פרגולת אלומיניום בעיצוב החוץ?

אם בעבר לא היה מבחר של פרגולות חשמליות מאלומיניום ומרבית הפרגולות היו בנויות מעץ, המקסימום שניתן היה לבחור זה את סוג העץ וגם שם המבחר היה מצומצם ולכן הפרגולות היו פחות או יותר דומות ואפשר להגיד גם משעממות, היום הדבר שונה לחלוטין והפרגולה הפכה לפריט עיצובי משמעותי בעיצוב החוץ.

נושא עיצוב החוץ הפך למשמעותי מאוד לאנשים רבים, הגינה היא לרוב לא סתם עוד גינה, החצר זה לא עוד שטח וישנם יותר ויותר אנשי מקצוע אשר תחום ההתמחות שלהם הוא עיצוב חוץ ועיצוב גינות, גם נושא עיצוב הפרגולות השתנה והתפתח מאוד שכן היום כמעט בכל בית עם חצר או גינה מתקינים גם פרגולה.

השינוי שחל בעולם הפרגולות שכולל פיתוח של פרגולות אלומיניום מאפשר היום לכל מי שבוחר לבנות פרגולה בביתו לעצב אותה ולהתאים אותה למרחב בו הוא מתקין אותה.

מה כולל עיצוב של פרגולת אלומיניום?

פרגולת אלומיניום מאפשרת עיצוב והתאמה מושלמת לצרכים האישיים, התאמה הכולל בין היתר בחירה של צבע, מבנה, סוג קירוי ועוד.

אנו בחברת צל וילון, יודעים שניתן לבחור את הצבע ממגוון צבעים החל מלבן, שחור, כסוף ועוד, כמובן שאלו צבעים עמידים המותאמים לשימוש חיצוני. בנוסף ניתן לבחור האם הפרגולה תהיה תלויה או על עמודים ואולי אפילו חצי תלויה וחצי על עמודים – הכל בהתאם למיקום בו בוחרים להתקין אותה, בחירה נוספת היא של סוג ההצללה – האם יש בה שלבים אם כן באיזה גודל מה המרווח ביניהם והאם הם יהיו באותו צבע כמו המסגרת או בצבע שונה, ואולי בכלל תבחרו מסגרת עליה יונח קירוי חצי שקוף במקום השלבים.

לסיכום,

פרגולה הפכה לפריט עיצובי אשר חשוב להתאים אותו למראה הכולל של המקום בו היא מותקנת. פרגולת אלומיניום מאפשרת עיצוב מושלם ללא פשרות לא על העיצוב ולא על האיכות.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button