מה כולל מחיר פרגולת אלומיניום ואילו הוצאות נוספות כדאי לקחת בחשבון - צל וילון

מה כולל מחיר פרגולת אלומיניום ואילו הוצאות נוספות כדאי לקחת בחשבון

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 5 שנות אחריות!

רוצה שנחזור אלייך? תשאיר/י פרטים!

פרגולת אלומיניום הפכה להיות הפרגולה הנפוצה ביותר המותקנת היום בבתים, מוסדות ומבני ציבור בישראל.

משום שפרגולה מאלומיניום בעלת יתרונות רבים הכוללים בין היתר את העלות הראשונית, האפשרות לבחור את העיצוב ומינימום התעסקות ואחזקה רבים בוחרים להתקין אותה על פני התקנת של פרגולת עץ.

מה כוללת העלות של פרגולת אלומיניום?

פרגולות אלומיניום חשמליות, הן פרגולות המאפשרות עיצוב והתאמה אישית ומכך נגזר המחיר שלהן.

מחיר של פרגולה עשויה אלומיניום מורכב מהגודל שלה, האם היא תלויה או עומדת על 2-4 עמודים, האם היא קבועה, האם היא חשמלית, האם היא מורכבת אך ורק מאלומיניום או משולבת עם חומרים נוספים כמו עץ או זכוכית האם היא עם קירוי של שלבים או קירוי פוליגל למניעת כניסת גשם.

ככל שהפרגולה יותר מיוחדת, מעוצבת ומותאמת אישית, המחיר שלה בהתאם.

האם יש הוצאות נוספות לתחזוקה של הפרגולה מעבר לעלות הראשונית?

בניגוד לפרגולות מעץ אשר דורשות תחזוקה מתמדת משום שהן חשופות למשל לפגיעה של טפילים ומזיקים או דהייה כתוצאה מחשיפה לשמש ופגעי הטבע מה שדורש צביעה מחודשת, פרגולות אלומיניום דורשות תחזוקה מינימלית אם בכלל.

פרגולה אשר צבועה בצבע איכותי אשר מותאם להתמודד עם פגעי מזג האויר ועבר יבוש בתנור יהיה עמיד יותר מה שיאפשר פרגולה עמידה למשך שנים רבות ללא צורך בתחזוקה או טיפול.

באם מדובר בפרגולה חשמלית יתכן ובמהלך השנים יתפתחו תקלות סביב המנוע, שקע החשמל או בשלט אז יהיה צורך להיעזר באיש מקצוע לצורך התיקון.

כמובן שאם הפרגולה משולבת עם חומרים שונים יתכן ותהיה לכך השפעה שתדרוש תחזוקה כמו צביעה, חיזוק חיבורים ועוד.

 

מה יכול לסייע לצמצם את הצורך בתחזוקה של הפרגולה וצמצום בעלויות נוספות?

אנו בצל וילון, יודעים שעל מנת ולצמצם את עלויות התחזוקה השונות היכולות להיות סביב הפרגולה שלכם בעתיד, חשוב לשים לב לרכוש את הפרגולה ממקום בעל ידע, ניסיון, ותק, ולא לקנות פרגולה רק בגלל המחיר, שכן לעיתים המחיר הנמוך יתברר בהמשך כיקר יותר.

חשוב שעבודת האלומיניום תהיה נקיה ושהצבע עמו משתמשים לצביעת הפרגולה יהיה בעל אישור מכון התקנים ומיועד לשימוש בחוץ וכמובן שהייבוש יהיה בתנור מה שמגדיל את העמידות. 

שההתקנה תתבצע בצורה טובה ומקצועית, שהחיבורים השונים בין חלקי הפרגולה יהיו גם הם איכותיים ומותאמים לשימוש במתקני חוץ ולקחת בחשבון שאם אתם בוחרים בפרגולה חשמלית יתכן ובשלב כזה או אחר תהיינה הוצאות בעיקר סביב המנוע.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button