צלוילון

הצללה לגינה

אצלנו תוכלו למצוא מבחר פתרונות הצללה לגינות ממיטב החברות והמותגים המובילים בתחום. מפרגולות אלומיניום חשמליות ועד 
סוככי זרועות חשמליים, הכל באיכות הגבוהה ביותר ובעיצובים מיוחדים.

פרגולות אלומיניום חשמליות

את הפרגולות המצויינות אנחנו מייבאים באופן אישי רק ממדינות המובילות את תחום ההצללה והפרגולות בעולם. הולנד ואיטליה נחשבות למדינות יצור הפרגולות המובילות בעולם, שם יושבות להן חברות ומובילות את ענף הפרגולות כבר 30 שנים, ומהן אנחנו מייבאים. ככה אנחנו יכולים להבטיח לכם, הלקוחות שלנו, שתקבלו מוצר ברמה אירופית מעולה, העומד בתקנים מחמירים ביותר ומעוצבים על ידי טובי המעצבים.

סוככי זרועות חשמליים

סוככי זרועות הם פתרון מבוקש מאוד בשנים האחרונות בארצנו מאחר והם באמת מהווים פתרון הולם לשמש המקומית. בדקות הקרובות אתם הולכים להכיר לעומק את עולם סוככי הזרועות, הסוככים החשמליים והיתרונות החבויים בהם. הקיץ הזה אתם לא מוותרים על הישיבה בחוץ בגלל השמש. להפך, אתם הולכים רק להנות ממנה.

סוכך זרועות חשמלי

אנחנו אוהבים את השמש, כמו רוב הישראלים, אבל רוצים אותה ללא הקרינה שלה. סוכך הזרועות הטוב בעולם נוחת אצלכם במרפסת, בגג, בחצר או בכל מקום. הבד המעולה, זרועות האלומיניום, המנוע המתקדם, כל אלו יהפכו את הקיץ שלכם למושלם – בכל פינה שתרצו בבית.

צלוילון סוכך XL מחסנית מלאה

סוכך הזרועות המרשים הזה שאתם רואים בתמונות הולך להפוך את הקיץ שלכם למושלם. הסוכך עשוי מבד דראלון, בד איכותי בצפיפות גבוהה שחסין למים ואבק, רחיץ וקל לניקוי והכי חשוב – חזק ועמיד לשנים. הבד מסנן קרינה ברמה גבוהה והופך את הישיבה תחתיו למוצלת, נעימה ומאווררת.

סוכך זרועות חצי מחסנית

כמו ביתר המוצרים של צלוילון, למוצר רמת גימור מהגבוהות בעולם. הסוכך מבטיח הצללה מלאה וזרימת אוויר נעימה ליושבים תחתיו. הסוכך עשוי מזרועות אלומיניום איכותיות וחזקות מאוד, הנפתחות בקלות ונותנות מראה מעוצב ומושלם לסוכך

עמיד בגשם

עמיד בקור

עמיד בשמש

מסנן UV

×
×

עגלת קניות