פרגולות הצללה מאלומיניום: 2 יתרונות חשובים בהצללה לגינה - צל וילון

פרגולות הצללה מאלומיניום: 2 יתרונות חשובים בהצללה לגינה

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

אם יש לכם מרפסת או חצר אחורית, שמתם לב שחלק גדול מהשנה היא פשוט לא שימושית, אלא אם כן יש לכם עציצים וצמחים שאתם מגדלים ולכן פרגולות הצללה מאלומיניום הן דבר חיוני מאוד המגן על הצמחים המסויימים מהתייבשות.

במהלך הקיץ השמש קופחת בעוז על הראשים, ובמהלך החורף הגשם יורד ולא מאפשר לשבת במרפסת או בחצר. הפתרון הפופולרי ביותר הוא התקנה של פרגולה בכדי לאפשר לשהות במרפסת גם בזמן שהשמש קופחת, ואם חשקה נפשכם גם בזמן שיורד גשם. סוגי הפרגולות הפופולריים הם פרגולה עשויה מעץ או מאלומיניום.

מה יותר יקר, פרגולה מאלומיניום או מעץ?

אמנם, פרגולות עץ יהיו בדרך כלל זולות יותר מאשר פרגולות אלומיניום. אך ישנם כמה דברים שגורמים לפרגולה מאלומיניום להיות משתלמת יותר.

ראשית, מחיר ההתקנה של פרגולות עץ לרוב יהיה יקר יותר משום שהעבודה לוקחת זמן רב יותר וממילא יקרה יותר. דבר שני, עלות התחזוקה של פרגולה שעשויה מאלומיניום זולה יותר באופן משמעותי מאשר פרגולות עץ.

בפרגולה שעשויה מעץ ישנו חשש תמידי מבלאי כתוצאה מגורמים שונים בהם מזיקים שנטפלים לעץ ועוד, מה שלא קיים בפרגולה מאלומיניום בה כמעט ואין בלאי, מה שהופך את פרגולות האלומיניום למשתלמות יותר לטווח הארוך גם מבחינה כספית.

מה היתרונות הנוספים בפרגולת אלומיניום?

אנו בחברת צל וילון, יודעים שכאמור, עלויות האחזקה לטווח הארוך של פרגולות אלומיניום זולות יותר מאשר פרגולות מעץ. אך זה לא היתרון היחיד של פרגולות אלומיניום.

  • פרגולות אלומיניום בניגוד לפרגולה העשויה מעץ יכולה להיות מתכווננת לצורה הרצויה ללא צורך באיש מקצוע. זה יכול להיות יעיל במיוחד בהגנה מהשמש. שהרי השמש נמצאת בכל שעה ביום במקום אחר וכך יוצא שבשעות מסוימות הפרגולה נמצאת בזווית שלא מגנה היטב מהשמש. בפרגולה מאלומיניום אפשר לכוון את הפרגולה לצורה הרצויה ותוכלו לפתור את הבעיה בקלות על ידי התאמה של הפרגולה לפי הצורך.
  • פרגולות אלומיניום הם בעלות עיצוב מודרני יותר ומתאימות לסגנון הבנייה העכשווי יותר מאשר פרגולות עץ. ניתן לבחור אותם במגוון גדול של סגנונות ולהתאים אותם בקלות רבה יותר לכל גודל של מרפסת או חצר מאשר פרגולות עץ.

סוגי ההתקנות של פרגולות אלומיניום

כמו התקנת זכוכית הזזה למרפסת, הדרך להתקנת הפרגולה במרפסת או בחצר תלויה כמובן לפי התנאים באותו המקום. ישנם כמה סוגי התקנות. פרגולה תלויה – שצידה האחד מותקן על קיר בטון תומך (פחות מומלץ בקיר בלוקים).

פרגולה צמודת קיר – נעשית באמצעות עיגון של קורה רוחבית תומכת, כאשר בצד השני נעשה קיבוע של עמודי תמיכה. הסוג האחרון הוא התקנה עצמאית שאינה מקובעת בבניין בה מקבעים את הפרגולה על גבי האדמה כמובן כאשר המשטח יציב וחזק.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button