פרגולה חשמלית למרפסת: 3 שאלות ותשובות חשובות ביותר - צל וילון

פרגולה חשמלית למרפסת: 3 שאלות ותשובות חשובות ביותר

תוכן עניינים
פרגולה חשמלית למרפסת

כיום כמעט לכל בית יש מרפסת. היא מהווה מקור של אור אבל גם מעין מפלט לנפש. האוויר הפתוח והמרחבים הנשקפים ממנה ממלאים אותנו בכוחות ונותנים לנו את האפשרות לשאוף אוויר צח בכל שעות היממה, ולכן יש פרגולה חשמלית למרפסת. 

אך ישנן תקופות במהלך השנה שאינן מאפשרות לנו לשבת במרפסת בכל זמן רצוי. 

אנו בחברת צל וילון, יודעים שמזג האוויר הישראלי לפעמים קשה ולא מאפשר להישאר בחוץ בעיקר כאשר מדובר בחורף כאשר הגשם והרוחות החזקות מקפיאים אותנו או כאשר מדובר בשיא חודשי הקיץ בהם קרני השמש הקופחות לא מאפשרות לשבת במרפסת ולו למספר רגעים מבלי להרגיש שזיעה מכסה את גופנו. 

על מנת להצליח להנות מהמרפסת בכל חודשי השנה קיימים מספר פתרונות אחד מהם הינו פרגולה חשמלית.

מהי פרגולה חשמלית

כולנו מכירים את הפרגולה המסורתית אשר הייתה משמשת כסוכך ברוב המרפסות בארץ. 

עם השנים והטכנולוגיה הקדמה הכניסה לחיינו מוצרים חדשים ומשוכללים יותר. 

פרגולה חשמלית הינה פתרון הצללה הנפוץ ביותר בשנים האחרונות. הקירות שלה עשויים אלומיניום או נירוסטה ולכן היא עמידה מאוד מפני פגעי מזג האוויר וכן עמידה מפני קורוזיה שעלולה להיווצר מהגשם. 

הגג לעומת זאת עשוי משלוש שכבות של בד PVC אשר יוצר עמידות וחוזק ואינו מאפשר לגשם לחדור פנימה אל המרפסת מצד אחד ומצד שני מונע גם מקרני השמש החמות להיכנס. 

ביכולתה של פרגולה זאת לסגור כל מרפסת וכל שטח חיצוני וליצור מראה אטרקטיבי ויפה מאוד אך גם אפקטיבי ביותר.

סוגי פרגולות

במידה והנכם מחפשים דרך לסגור את המרפסת שלכם בוודאי שמתם לב כי קיימים מספר סוגי פרגולות בשוק מה שמקשה על הבחירה. הרי הן לפניכם:

  • פרגולה חשמלית נאספת- זוהי פרגולה אשר עשוי כולה מאלומיניום ובאמצע ניתן למצוא בד PVC חזק מאוד ועמיד. את בד הPVC ניתן לאסוף ולקפל באופן חשמלי על ידי לחיצה על שלט. כך ניתן להנות גם ממרפסת סגורה בזמן החורף אך גם ממרפסת פתוחה לגמרי בימים נעימים יותר ומראייה מיטבית של הנוף. פרגולה זאת אטומה ב100% לכניסה של מים.
  • פרגולה חשמלית מבד- בנוסף לאלומיניום ולשכבות הPVC בפרגולה זאת קיימת גם שכבה של פחם. הבד מאוד נוח לשימוש ונעים למגע, הוא אינו מתייבש גם בחודשים בהם השמש קופחת, הוא דוחה צואה של יונים כך שנשמר נקי לאורך זמן וגם כאשר הגשם ניתך עליו הוא אינו עושה רעש רב בניגוד לבדים אחרים. בנוסף, שכבת הפחם יוצרת בידוד כך שגם בחודשי הקיץ החמים החום אינו חודר פנימה אל המרפסת. גם כאן מדובר בבד אשר אטום לגמרי לכניסה של מים.
  • פרגולה חשמלית מתכווננת- היתרון המשמעותי של פרגולה זאת הינו שהפרגולה אינה עשויה מקשה אחת אלא שלבים שלבים וקיימת האפשרות לכוון אותם לפי ראות עיננו. הדבר מאפשר שליטה מוחלטת בכמות האור והחום החודר פנימה אל המרפסת שלנו.

פרגולה חשמלית למרפסת שלכם תשנה לגמרי את הנראות של הבית מצד אחד אך מצד שני תיתן גם מענה הולם לבעיה הקשה של מזג האוויר הישראלי.

שאלות ותשובות בנוגע לרכישת פרגולות

כן, כל פרגולה חשמלית מגיעה יחד על מרזב על מנת לנקז את המים. אין כל צורך במרזב חיצוני. המרזב של הפרגולה אסתטי ונעשה מאותו החומר ממנו עשויה הפרגולה על מנת ליצור נראות מרשימה ויפה.

בהחלט. החומר ממנו עשויה הפרגולה החשמלית יוצר בידוד מוחלט שאינו מאפשר לחום או לקור ולגשם להיכנס פנימה. כמו כן בחודשי הקיץ הן מספקות הצללה אשר משאירה את המרפסת קרירה באופן קבוע.

לא. כמובן שקיים הסגנון הקלאסי והמוכר אך ניתן להזמין את הפרגולה בשלל עיצובים.

אנו מספקים 2 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו!

בנוסף אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת:

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button