מה מומלץ יותר? פרגולה חשמלית בד מתאסף או רפרפות - צל וילון

מה מומלץ יותר? פרגולה חשמלית בד מתאסף או רפרפות

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

הבתים של היום נהנים משדרוגים ומחידושים שבעבר יכולנו רק לחלום עליהם. מי למשל חלם על פרגולה שנשלטת בלחיצת כפתור וניתן להגיף אותה ולהוריד את סגירות החורף שלה בצורה כל כך פשוטה ואוטומטית?

נדמה כי אין היום מערכת שאינה נשלטת בצורה קלה ואוטומטית בלי שיהיה עלינו לעבוד קשה, כמו שהיה בעבר. הפרגולה החשמלית היא רק דוגמא אחת. יש עוד הרבה מאוד דוגמאות. כמו למשל השערים החשמליים שאנחנו יכולים ליהנות מהם היום בכל כניסה או שער, חניה או חצר. מובן גם שכל המערכות האחרות שמנוהלות על ידי בית חכם נכללים אף הם במסגרת כל החידושים הללו. 

פרגולה חשמלית 2 סוגים נפוצים

למעשה הפרגולה עשתה כברת דרך רצינית בשנים האחרונות והצליחה לכבוש כמעט כל חלקה טובה. אם בעבר היו הפרגולות נחלתם הבלעדית של דיירי המושבים הקטנים, הרי שהיום אנחנו פוגשים את הפרגולות גם בערים הגדולות, בחצרות הבתים, בגינות הפרטיות ואפילו במרפסות הבתים או על הגגות.הפרגולה היא כמעט מוצר חובה בכל חצר או מרפסת לא מקורה, שמשמשת לצרכי הצללה ולמטרות שימושיות שונות.הפרגולה למעשה הפכה להיות כמעט בסיסית בכל מקום. כאשר כמעט ואי אפשר לפגוש היום בניין שאין בו ולו פרגולה אחת לרפואה. אז אם חשבתם ש – פרגולה, ולא יותר, אז עוד לא שמעתם וכנראה עוד לא ראיתם הכול. כי היום, הפרגולה כבר הפכה למוצר משוכלל בהרבה. הפרגולה של היום היא פתרון הרבה יותר מקיף וגם הרבה יותר מושלם. פרגולה חשמלית מכילה אפשרות לקירוי והצללה ולא רק את עמודי התווך הבסיסיים שלה. היא מאפשרת לנו להפוך את המקום לחלל סגור ואטום מפני מים, גשם וגם עמיד בפני שמש ורוח והיא עשויה אלומיניום איכותי וחומרים משלימים עמידים למזג האוויר הישראלי. והכי חשוב שבלחיצת כפתור ניתן לפתוח את גג הפרגולה ולהנות ממשב רוב, שמש או פשוט לצפות בכוכבים.

פרגולה חשמלית בד מתאסף:

פרגולה בד מתאסף היא פרגולה נפוצה אשר עשוייה מפרופילי אלומיניום חזקים שאותם ניתן לפרוס על כל גודל וחלל ולהתאים אותה עבור כל מטרה. היתרון הברור בפרגולה זאת הוא העובדה שהפרגולה מאפשרת פתיחה וסגירה של גג הפרגולה באמצעות מנגנון חשמלי שמושך ופורס את הבד המשמש כתיקרת הפרגולה. גג הפרגולה עשויי בד PVC תלת שכבתי עם שכבת בידוד פנימית, נפתח ונסגר באמצעות מנוע חשמלי הנשלט על ידי שלט רחוק. כל הדגמים הקיימים אטומים לגשם, שמש ועמידים לרוחות. כל חלקי הפרגולה עשויים מחומרים עמידים וידידותיים לסביבה, מעכבי בעירה ודוחי לחות ועובש. פרגולה חשמלית בד מתאסף של צל וילון היא פתרון קירוי דינמי, אמין וחדשני ללא פשרות. פרגולה בד מתאסף מאפשרת גמישות ושליטה בבקרת מזג האוויר למרפסת או לגינה, באמצעות לחיצה על שלט.

פרגולה חשמלית רפרפות – ביו אקלימיות:

פרגולה חשמלית רפפות אלומיניום היא פרגולה יוקרתית שמאפשרת גמישות שליטה באור ובבקרת מזג האוויר למרפסת או לגינה, והכל באמצעות לחיצה על שלט. פרגולה חשמלית זאת מאפשרת פתיחה וסגירה של הגג באמצעות רפרפות שנעות ע"י מנגנון חשמלי עד כ 130 מעלות ומאפשרות לווסת את כניסת האוויר והשמש לחלל המקורה. פרגולה רפרפות היא מוצר פרימיום יוקרתי המשמש להצללה ועיצוב חללים ע"י אדריכלים רבים חפנטאזים, דירות גג, וילות ועסקים.

 

 

אז מה מומלץ יוץר פרגולה בד מתאסף או פרגולה רפרפות

על השאלה הזאת אין באמת תשובה חד משמית מכיוון שהתשובה תלוייה במספר גורמים:

מהו התקציב שלכם לבניית פרגולה?

פרגולה חשמלית בד מתאסף זולה יותר מפרגולה רפרפות

מה גודל הפרגולה?

פרגולות גדולות מומלץ לבנות עם מערכת רפרפות

האם הפרגולה חשופה לרוחות עזות?

פרגולה רפרפות עמידה יותר לרוחות עזות

איכן ממוקמת הפרגולה?

פרגולות על גג חשופות לרוחות עזות לכן מומלץ במקרה כזה להתקין פרגולה רפרפות

האם יש לכם צורך בפתיחה מלאה של גג הפרגולה?

פרגולה בד מתאסף מאפשרת פתיחה מלאה של גג הפרגולה אז במידה ובא לכם לראות את הכוכבים פרגולה בד מתאסף היא פתרון מומלץ. קיימים גם דגמים של פרגולות רפרפות עם גג שניפתח בצורה מלאה ולכן גם פרגולה זאת תוכל להתאים לכם.

לקבלת פרטים על הפרגולות החשמליות של צל וילון לחצו על הקישור – פרגולות חשמליות

שערים חשמליים – למי זה טוב?

שערים חשמליים הפכו גם הם למוצר נפוץ מאוד אך זה כבר לא באמת דבר חדש. השערים החשמליים כבר היו גם לפני עשר ועשרים שנה. אך אם נשווה את האיכות, את הבטיחות ואת היעילות של השערים שהיו לנו בעבר אל מול אלו שיש לנו היום, הרי שאפשר לומר כי מדובר בסוג של אילוסטרציה. כי השערים שהיו לנו בתחילת הדרך לא הצטיינו ברמה בטיחותית גבוהה, הם לא נתנו את המענה בצורה נוחה ונגישה כפי שזה קורה כיום ובכלל, הרבה אסונות ארעו עם השערים הללו עד שאי אפשר באמת לומר שהם היו הדבר המושלם. השערים החשמליים שיש לנו היום, הם אלו שנותנים לנו את המענה הבטוח והיעיל ביותר. כי השערים הללו עומדים תחת תו תקן, הם איכותיים מאוד והם מבטיחים שימוש נוח, בטוח, יעיל בכל מקום בו מתקינים אותם.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button