דרכים למקסם את שטח המרפסת שלכם - צל וילון

דרכים למקסם את שטח המרפסת שלכם

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

מרפסת צמודה היא ברכה לכל דירה, במיוחד כאשר גרים בלב העיר, לכן צריך להעניק לה את תשומת הלב הראויה. בעזרת תכנון חכם והשקעת מחשבה, תוכלו להפוך את חלל החוץ שלכם למתחם מעוצב ושימושי להפליא. היכול לכלול פינת ישיבה מפנת, פינת אוכל, אזור רביצה , חדר צפייה בטלויזיה, משרד או חדר משחקים.

סגירת מרפסת זכוכית
סגירת מרפסת זכוכית

הרחיבו את שטח הפנים כלפי חוץ

עצבו את המרפסת שתתפקד כהרחבה של החלל הפנימי על ידי שימוש באותו חומר ריצוף בשני החללים. התקינו זכוכיות מתקפלות או זכוכית הזזה למרפסת כדי להכניס את הנופים החיצוניים וליצור חיבור מבריק בין הבפנים לבחוץ. ובאופן כללי, השתמשו במרפסת כחדר חיצוני על ידי בחירת רהיטים ובדים עמידים בפני מזג האוויר והתקנת דלתות זכוכית שמדגישות את מרחב המחייה החיצוני. כך תוכלו להרגיש שאתם נמצאים בחוץ, גם כשאתם בפנים. 

זכוכית נאספת, וילון זכוכית, סגירת מרפסת זכוכית

פרקו את המרפסת לאזורים

אם יש מספיק מקום במרפסת שלכם, צרו שני אזורים נפרדים כדי להכפיל את הפונקציונליות. אחת האפשרויות שעומדות לרשותכם היא לסגור את המרפסת באמצעות סגירת זכוכית. כיום יש מערכות מתקדמות של זכוכיות מתקפלות או זכוכיות הזזה, כך שניתן להגדיר אזור מסוים לפינת אוכל ואזור לסלון חיצוני. לחלופין תוכלו לתחום אזור בו תהיו מוגנים כאשר מזג האוויר קריר או חם ואזור סגור בו הטמפרטורה תמיד נעימה. 

סגירת מרפסת

התקינו פרגולה למרפסת

התקינו פרגולה למרפסת כדי ליצור צל והגנה מפני פגעי מזג האוויר. עם זאת אינכם חייבים לבחור במבנה קבוע, תוכלו להתקין פרגולה חשמלית אשר אפשר לקפל ולסגור כאשר היא לא נמצאת בשימוש, או ביום בו תרצו מעט ויטמין D. פרגולה גם יכולה לעזור לתחום חללים במרפסת ולהעצים את תחושת הפרטיות.

התייעצו עם חברת ניהול ואחזקת מבנים

אם אתם גרים בבניין חדש, קודם כל חשוב לגייס את שירותיה של חברת ניהול שתדאג לכל נושא התחזוקה והאחזקה. אם יש חברת ניהול ואחזקת מבנים שווה לבדוק אתה. חברה מקצועית יכולה לעזור לכם לאחד את דיירי הבניין ולהזמין פרגולות חשמליות או סגירת זכוכית כקבוצה מסודרת של דיירים, מה שיכול להוזיל את המחירים במידה משמעותית. קנייה משותפת מאותה חברה גם תבטיח מראה אחיד לבניין, במיוחד כאשר מדובר בחברה איכותית ומקצועית שמספקת פתרונות מתקדמים ברמה הגבוהה ביותר.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button