זכוכיות נאספות: 3 תשובות לשאלות נפוצות - צל וילון

זכוכיות נאספות: 3 תשובות לשאלות נפוצות

המוצר המוביל והאיכותי בישראל! 10 שנות אחריות!

תוכן עניינים

לא בכל בית יש מרפסת או חצר, אבל מי שכן התרגל לכך שיש לו מקום לצאת אליו מהבית להתאוורר קשה לו מאוד לוותר על התענוג הזה.

אנו בצל וילון, יודעים שהמרפסת מאפשרת לשבת ולהירגע אחרי יום עמוס, לצאת לשוחח בשקט מחוץ להמולת הבית, להזמין חברים ל – "על האש" ובעיקר ליהנות מהאוויר הנושב בחוץ. אמנם, ישנם לא מעט זמנים בשנה, בהם המרפסת הופכת להיות חסרת כל שימוש.

זה יכול להיות ימי החורף בהם רוחות עזות מנשבות והגשם יורד בעוז, כך שהישיבה במרפסת נעשית בלתי אפשרית. וזה יכול להיות גם בצהרי היום בימי הקיץ אז השמש הישראלית הלוהטת מניסה אותנו אל תוך הבית הממוזג והנעים.

הפתרון – זכוכיות נאספות

ישנם כל מיני פתרונות אשר נועדו לאפשר לשהות במרפסת גם כשחוץ תנאי מזג האוויר לא נוחים. אבל אין ספק כי הפתרון הטוב ביותר, אשר מצד אחד מספק מענה לשימוש במרפסת בכל מצב, ומצד שני לא פוגם כהוא זה בעיצוב הבית ואדרבה, אף מוסיף לו חן ויוקרה – הוא זכוכיות נאספות. מדובר על לוחות זכוכית אותם מתקינים במרפסת על גבי מסילות מיוחדות, כאשר ישנה אפשרות לפתוח ולסגור אותם בצורה קלה, כשהם נאספות לאחד מן הצדדים.

העובדה הזאת מאפשרת לדיירי הבית להחליט בכל רגע נתון האם הם מעוניינים כרגע במרפסת או דווקא בחדר סגור ממנו משתקף נוף פנורמי מדהים.

למה כדאי לבחור דווקא בפתרון של זכוכיות נאספות?

למרות שישנם פתרונות שונים אשר מתאימים עבור סגירת מרפסת, כמו למשל זכוכיות הזזה וכדומה.

הפתרון הטוב ביותר הוא ללא ספק התקנה של זכוכיות הזזה. היתרון הגדול של זכוכיות הזזה הוא בעובדה שצורת הפתיחה שלהם מאפשרת להניח את הזכוכיות מבלי שבניהם נמצא שום דבר, כך שמבעד לזכוכית משתקף הנוף בצורה פנורמית חלקה וללא הפרעות.

בנוסף, זכוכיות נאספות אפשר להתקין כמעט בכל מרפסת בצורה יחסית קלה, משום שהמסילות קטנות מאוד ואינם דורשות כמעט שטח.

מי מבצע התקנה של זכוכיות נאספות?

ישנם לא מעט חברות אשר עוסקות בתחום וישמחו לבצע עבורכם התקנה של זכוכיות נאספות במחיר הוגן.

עם זאת, מומלץ שלא להתפתות אחרי מחיר הזול ביותר, אלא לשכור את שירותיה של חברה אמינה ומקצועית כך שתוכלו להיות בטוחים שהיא עושה את העבודה הטובה והמקצועית ביותר, בדיוק לפי ההזמנה שלכם, ושהיא משתמשת בחומרי הגלם הטובים ביותר אשר קיימים בשוק, מה שמבטיח עמידות של הזכוכיות לאורך שנים רבות.

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button