מסכי הצללה לסגירת מרפסת: מעל 3 עובדות חשובות - צל וילון

מסכי הצללה לסגירת מרפסת: מעל 3 עובדות חשובות

תוכן עניינים
פתרונות הצללה זולים לגינה מסכי הצללה לסגירת מרפסתמסך גלילה למרפסת

כאשר אנו חושבים על מרפסת אנו מדמיינים לעצמנו תמונה פסטורלית של ישיבה מול הנוף הפתוח כאשר הרוח מלטפת את פנינו והתחושה שאנו חווים כל כך נעימה, ולכן יש מסכי הצללה לסגירת מרפסת.

אך פעמים רבות התמונה הדמיונית הזאת רחוקה מאוד מהמציאות שכן מזג האוויר לא מאפשר לנו להנות לגמרי מהישיבה בחוץ.

גם כאשר מדובר בחורף כאשר הקור העז מקפיא את גופנו אך גם כאשר מדובר בחודשי הקיץ החמים בהם קרני השמש החמות לא מספקות לנו חוויה נעימה.

אנו בצל וילון, יודעים שעל מנת לחוות ישיבה נעימה במרפסת ניתן להשתמש בעזרים אשר יקלו עלינו כמו גגון או מרקיזה אך בעיקר בכדי להתגבר על חדירת קרני השמש מומלץ להיעזר במסכי הצללה לסגירת המרפסת.

מהו מסך הצללה?

מסך הצללה לגינה הוא מעין סוכך אשר מוצמד אל החלון, הוא עשוי בד PVC ותפקידו לחסום חדירה של שמש בקיץ ושל רוחות וגשמים בחורף. הוא מגיע במגוון רחב של דגמים וגדלים על מנת להתאים לכל חלון ולכל מרפסת ובכך לספק מענה לכל בית או עסק.

במידה ויש לכם מרפסת אשר לה גגון מובנה מסך הצללה הינו הפתרון הטוב ביותר עבורכם כיוון שהוא מאפשר סגירה של כל הקירות החשופים.

הוא מספק למרפסת אווירה נעימה ולעיתים אף אינטימית ושומר על תחושה של חמימות וביתיות.

מסך ההצללה משמש מעין וילון אך בניגוד לווילון אשר אין ביכולתו לחסום חום או קור באופן מוחלט, הבד ממנו עשוי מסך ההצללה לא מאפשר חדירה של פגעי מזג האוויר.

היתרונות של מסך הצללה

למסך הצללה ישנם יתרונות רבים אשר גורמים לו להיות הבחירה הנכונה ביותר שניתן לעשות כאשר מחפשים דרך להוסיף צל למרפסת

  • עיצוב- מסך הצללה עשוי בד PVC מיוחד בעל מראה קלאסי ואסתטי. הוא משווה לבית אלגנטיות ותחכום ומוסיף רבות לנראות של המרפסת באופן ספציפי ולבית בכללי. כמו כן, מסך ההצללה נכנס אל תוך קסטה אשר גם לה מראה אסתטי ומוסיפה לא פחות למראה העשיר של הבית.
  • אור- הבד ממנו עשוי המסך מאפשר כניסה מאוד מינימלית של אור דבר שהינו מאוד אפקטיבי בעיקר בחודשי הקיץ בהם קרני השמש קופחות בחוזקה וגורמות לסנוור רב. כמו כן קיימת יכולת שליטה אבסולוטית בכמות האור הנכנסת אל הבית על ידי שליטה במסך ההצללה.
  • פרטיות- כיוון שמדובר בבד אטום לגמרי ניתן לקבל סגירה מוחלטת של המרפסת ברגע שמורידים אותו מה שמאפשר פרטיות ואינטימיות.
  • רוחות- מסך ההצללה עמיד מאוד לרוחות וכך גם בחודשי החורף הקרים ניתן להנות מישיבה במרפסת למרות הרוחות המשתוללות בחוץ.
  • שליטה- על ידי מנוע חשמלי ניתן לשלוט באופן מוחלט במסך ההצללה וכך להתאים אותו גם לחודשי הקיץ וגם לחודשי החורף.
  • חום- המסך מאפשר חדירה מוחלטת של חום אל בית, דבר נצרך מאוד בחודשי הקיץ החמים שלנו.

שאלות בנוגע למסך הצללה למרפסת

המרפסת הינה אחד החלקים העיקריים ואצל משפחות מסוימות גם השימושיים ביותר בבית. תנאי מזג האוויר בישראל לא מאפשרים להנות ממנה במהלך כל השנה ולכן יש צורך במציאת פתרון לכך. מסך הצללה מאפשר שימוש במרפסת בכל תנאי מזג האוויר בין אם מדובר בשמש חזקה, גשם, רוחות ואפילו שלג.

כמובן. במידה ויש לכם גג או גגון ניתן לסגור את כל הפתחים על ידי מסכי הצללה מה שיאפשר לכם להפוך את המרפסת שלכם למרפסת סגורה.

כן, ישנו מגוון רחב של פתרונות הצללה למרפסות כך שכל אדם יכול לבחור לעצמו את הפתרון הטוב ביותר שיענה על הצרכים  שלו באופן מדויק.

אנו מספקים 2 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו!

בנוסף אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת:

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button