דלתות הזזה זכוכית | עבור העסק והבית שלכם - צל וילון

דלתות הזזה זכוכית | עבור העסק והבית שלכם

תוכן עניינים
דלתות הזזה זכוכית

עבור העסק שלכם אתם בוודאי מחפשים את הטוב ביותר. כאשר אתם מנהלים עסק אתם חייבים לדאוג לתדמית של העסק, זו המשתקפת באיכות מוצריו, השירות וכל מאפייני הפעילות של העסק ותוכלו לעשות זאת עם דלתות זכוכית מדהימות.

אך לא נשכח שגם נראות העסק היא דבר חשוב. העסק צריך להיראות טוב, זה יוצר רושם ראשוני חיובי אצל הלקוחות. אם יש לכם משרד עורכי דין יוקרתי ללקוחות אקסלוסיביים, או חנות אפנה בקניון – חזות העסק משחקת תפקיד חשוב מאוד ובמיוחד אם המשרד שלכם יושב בבניין גבוה עם סגירת מרפסת זכוכית.

לכן עליכם לחשוב על כל הפרטים, גם על דלתות העסק.

דלתות זכוכית יוקרתיות יכולות להיות הפתרון המושלם עבור העסק שלכם, בין אם מדובר בדלתות חנות, או דלתות של אולם הישיבות בעסק בו תערכו מצגות ללקוחות חשובים.

דלתות הזכוכית לעסק מאפשרות ללקוחות העוברים מול החנות לראות אל תוך החנות, כלומר אתם מאפשרים לתצוגה הפנימית והעיצוב להשתקף החוצה ולשרת את המטרות השיווקיות שלכם. דלתות הזכוכית  עבור העסק הן אינן דבר חדש, אך הדלתות של צל וילון הן דבר שונה ומיוחד.

דלתות זכוכית של צל וילון מביאות איתן תפיסה עיצובית חדשנית אשר מאפשרת לכם להפיק מהן יותר מאשר כל דלת זכוכית רגילה.

ועכשיו.. דלתות הזכוכית בעיצוב חדשני

דלתות הזכוכית של צל וילון הן בעלות עיצוב חדשני השונה מכל דלתות הזכוכית שאתם מכירים. אם עד היום התרגלתם לדלתות צירים המשולבות עם לוחות זכוכית מקובעים, צל וילון מציעה לכם תפיסה עיצובית חדשה, ביחד עם סגירת מרפסת בעזרת זכוכיות הזזה למרפסת, אשר מטשטשת את ההבדל בין הדלת לבין החלק הקבוע ומאפשר לכל חזית החנות לשמש כדלת אחת גדולה, עם גמישות בצורת הפתיחה.

מדובר במערכת של לוחות זכוכית הנעות על גבי מסילה עליונה ויכולות לשמש גם כדלת וגם כזכוכית קבועה לצורך ויטרינה. אותן המסילות מאפשרות להניע את הלוחות ולפתוח את כל החזית בצורה מלאה או חלקית אם תרצו. פתרון זה מעניק לכם גמישות גבוהה וניתן לשנות בהתאם לצורך מבלי לבצע שום שינוי בתשתיות.

פתרון זה של דלתות זכוכית מאפר לכם להציג את עיצוב החנות כלפי חוץ ,גם כאשר החנות סגורה. כך אתם הופכים את דלתות הזכוכית לויטרינה אחת גדולה. בעת פתיחת החנות תוכלו להחליט האם תרצו לפתוח פתח צר, או פתיחה מוחלטת.

אם התקנתם דלתות זכוכית מסוג זה בעסק שאינו חנות, למשל אולם הישיבות של החברה, תוכלו ליהנות מפתרון המעניק לכם גמישות מלאה בניהול המרחב הפנימי. כך תוכלו לעבור בין שימושים שונים בהתאם לצורך. אם למשל תרצו לערוך ישיבה אינטימית תוכלו לסגור את דלתות הזכוכית, בנסיבות אחרות בהם תרצו לערוך אירוע רב משתתפים ותזדקקו ליותר מקום, תוכלו לפתוח לחלוטין את דלתות הזכוכית.

הפתיחה של דלתות הזכוכית נעשית באמצעות הנעתן על גבי המסילות. הן מתאספות בצד, בזוית של 90 מעלות, למצב הסגירה, וכן הן אינן יוצרות הפרעה ומאפשרות מעבר חופשי.

נוחות התפעול של דלתות זכוכית

המראה המעוצב הוא דבר חשוב מאוד עבור העסק, אך גם הנוחות התפעולית. חשוב מאוד שהדלתות יפעלו בצורה חלקה ושקטה. רק כך תוכלו לפתוח ולסגור מבלי ליצור הפרעה ללקוחות. אינכם רוצים דלתות מסורבלות אשר נזקקות לאנשי תחזוקה לצורך תפעולן. דלתות הזכוכית מסוג זה מאפשרות הפעלה קלה ומהירה, זה יכול להתבצע על ידי כל אחד מעובדי העסק, ללא צורך בשימוש בכוח פיזי למעט דחיפה קלה.

לסיכום, דלתות הזכוכית לעסק יכולות לתת לכם פתרון אשר עונה על כל הצרכים של עסק בצורה טובה יותר מכל פתרון אחר .אתם זוכים בגמישות בצורות הפתיחה, קלות תפעולית ומראה מעוצב ברמה הגבוהה ביותר המשרתת את תדמית העסק.

שאלות ותשובות בנושא דלתות זכוכית

ישנם 2 אופציות מובילות לדלתות זכוכית מתקפלות לעסק

אופציה ראשונה 2 מסילות עליוניה ותחתונה

אופציה שניה מסילה עליונה בלבד דלתות הזכוכית תלויות על גבי מסילה עליונה בלבד.

מערכת הזכוכיות המתקפלות בנויה מלוחות נפרדים אשר ניתן לשלוט על כל אחד מהם בנפרד וכך לקבוע את רוחב הפתח הפתוח.

דלתות הזכוכית של צל וילון עשויות מזכוכית מחוסמת בעובי של 10 מ“מ, המשולבת עם מסילות אלומיניום.

כמה עבודות של דלתות הזכוכית שלנו - צל וילון

אנו מספקים 2 סוגי זכוכיות למערכות הזכוכית שלנו!

בנוסף אצלנו תוכלו למצוא זכוכית טריפלקס מחוסמת:

פתיחת וואטסאפ
1
צריכים עזרה?
Scan the code
צל וילון
שלום,
אני מאריק ואשמח לעזור לך.
ניתן ללחוץ כאן ליצירת קשר ישירות בוואטסאפ.
Call Now Button