צלוילון

איך הכל התחיל...

"בחיים לא חשבתי שאני יכול לצאת לחופשת לידה,  אך החלום של חיים יפים בלי לעבוד, פתאום הפתיע.  כך בעקבות בעיה בכף יד ימין השכרתי את מרפאות השיניים שניהלתי במשך עשרים שנה והתחלתי לחיות כמו פנסיונר צעיר."

מרק פוסק

באותה השנה נולד לנו בן , ומצאתי את עצמי מבלה זמן רב במרפסת עם התינוק בנדנדה. המרפסת הייתה נעימה ומזמינה ואפילו נוף לים. אבל השמש הייתה חזקה מאוד, בלתי נסבלת ופולשנית עד לסלון בשעות השקיע. 

בין ההאגיס למטרנה גלשתי באינטרנט במטרה למצוא הצללה מתאימה.

תוך כדי החיפוש  הגיע הרעיון: "למה לא מנצלים את אנרגיית השמש במוצר חשמלי?". במקביל קיבלתי כמה הצעות מבעלי מקצוע בתחום הצללה אך בכל פעם הייתי צריך להתפשר ולהסתפק באפשרויות שהם לא מושלמת בעיניי. 

ככל שהתעמקתי התחום עניין אותי יותר. סקרנות ועקשנות הביאו אותי  לתערוכה של מוצרי הצללה שנערכה

באותו השנה בשנגחאי ובשנה לאחר מכן לתערוכה שנערכה בשטוטגרט, שנערכת בכל 3 שנים. לשטוטגרט, הגעתי יחד עם בעל מקצוע בתחום ייצור והתקנה של מוצרי הצללה ישראלי, אותו פגשתי בתחילת הדרך.

מרעיון של וילון להצללה שפועל בעזרת אנרגיה סולארית שקיבל את השם צלוילון והפך למציאות, נולדה חברת צלוילון שמטרתה לספק מגוון רחב של מוצרי הצללה לבית, לגינה ובעיקר למרפסת. המוצרים נבחרו בקפידה והתחשבות לאקלים של ישראל. שימוש באנרגיה סולארית היא לא רק חסכון וקידמה, בעזרת אנרגית שמש יש לנו יכולת להתקין מוצרים שמופעלים בלחיצת כפתור ללא חיבור לחשמל, במקומות שאין נגישות לחשמל ולא רוצים תעלות חשמל מיותרות. למרות זאת ברוב המקרים קיימת אפשרות להפעלה חשמלית ו/או ידנית לפי דרישת הלקוח. 

דאגתי לייבא גם כמה דברים מעניינים ורלוונטיים שיעשו לכם אווירה, כיף וגם חיסכון באנרגיה. אחד מהם חברת BURDA perfectclime שקיבלה  Innovation Prize R+T 2018, בזכות המערכות המודולרית לחימום וקירור חללים פתוחים. בנוסף קבלנו בלעדיות מחברת CASA VALENTINA  יצרנית של וילונות מודרניים וייחודיים לבית, באיכות ועיצוב כמו שרק האיטלקים יודעים לעשות.

בתצוגה של צלוילון שנמצאת במרכז החדש סוהו נתניה, רח. מאפי 5, צמוד לIKEA, מציעים מגוון רחב של מוצרי הצללה שעונים לכל צורך וכול כיס. גם לבעלי דירות ובתים פרטיים שמעוניינים לקבל הצללה בהתאמה אישית, עמידה בכול תנאי מזג אוויר וגם לגרים בשכירות ורוצים לרכוש מוצר הצללה פשוט ויעיל בעלות סבירה. 

שילוב נכון של מוצרים  מכול העולם מאפשר לנו לתת פתרון ללא פשרות לכל אחד כדי ליצור אואזיס במרפסת או כל מקום שתרצו.

×
×

עגלת קניות